Jump to content

[Vand] Bmw 120d 140 000 km 2004


iSmack

Recommended Posts

si mie mi se pare cunocuta masina... daca e cea a lui suri atunci pot spune ca masina aia fuge!!! cel putin cand era in bucuresti era bomba!

 

p.s. la pretul care ceri pe ea iti recomand sa schimbi singur becuri si senzori ca nu sunt o avere si o masina ce nu are erori in bord se vinde mai repede!

Link to comment
Share on other sites

Sora-mea si-a luat recent un 120D din 2006 cu 7500 euro.

Pentru kitul ala de M si scaunele sport din piele, ma indoiesc ca poti cere cu 5000 de euro peste pretul pietei.

Gasesti si E90 cu multe dotari la banii astia.

Sau E60, e drept, fara multe optiuni

:)

 

pai daca sora ta a luat 120d cu 7500 din 2004 , presupun ca un pret corect pentru coupeul tau din 2000 ar fi de maxim 3500 de euro, nu ? ca e mai veche cu 4 ani, consuma dublu si e si mai slaba . daca esti atat de amabil, sa vii sa iti dau banii pe el , ca il iau si eu fara kit M si scaune sport, cum a riscat si sora-ta sa ia 120d-ul ala :twoup:

sau ai putea sa nu mai dai cu bata in balta pe anunturile care nu te intereseaza

p.s. nu as da 12000 pe ea, dar pachetul M, scaunele sport si aspectul general mai deosebit fac destul de mult in plus fata de una "simpla" , si pretul il da un ansamblu de chestii gen dotari, km, an, stare generala.....nu caroseria.

Link to comment
Share on other sites

Baieti ,

imi cer scuze daca am creat confuzii pe aici ; si eu ca si voi sunt constient ca un 120d din 2004 nu merita 13k dar am sperat ca din vorba in vorba poate se gaseste un necunoscator care sa fie de acord sa negocieze de la pretu asta. am incercat , daca nu merge , in 2 sapt scad pretul . in vreme de criza tre sa tragi cat mai mult si nu cred ca am stricat sau am jignit pe nimeni cu chestia asta . ma gandesc ca majoritatea daca nu sunt presati de timp isi incearca norocul cu un pret mai mare .

daca nu o sa am parte de norocul la care sper o sa ii pun pretul corespunzator dar pana atunci ... strica sa incerc ?

Link to comment
Share on other sites

Baieti ,

imi cer scuze daca am creat confuzii pe aici ; si eu ca si voi sunt constient ca un 120d din 2004 nu merita 13k dar am sperat ca din vorba in vorba poate se gaseste un necunoscator care sa fie de acord sa negocieze de la pretu asta. am incercat , daca nu merge , in 2 sapt scad pretul . in vreme de criza tre sa tragi cat mai mult si nu cred ca am stricat sau am jignit pe nimeni cu chestia asta . ma gandesc ca majoritatea daca nu sunt presati de timp isi incearca norocul cu un pret mai mare .

daca nu o sa am parte de norocul la care sper o sa ii pun pretul corespunzator dar pana atunci ... strica sa incerc ?

cu postul asta ai incheiat toata discutia.si aici nu mai vinzi nimic :twoup:).....e bine ca aici se pun anunturile gratis si nu te costa sa incerci.

adica sperai sa gasesti un prost care sa cumpere masina supraevaluata de tine pe un forum BMW :)).foarte tare

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

So? S-a vandut suricatul meu sau inca mai e de vanzare? I-ai reajustat pretul? Nu de alta, dar daca ajunge la un pret corect, s-ar putea sa ma intereseze sa o iau inapoi... :)

 

btw: nu am putut vedea anuntul de pe autovit.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.