Jump to content

Vand/Schimb Jante M3 "17"


Jadore

Recommended Posts

Jante + anvelope bmw m3 pe 17". 225/40/17 mai multe detalii nu stiu ...:twoup:

Astept Oferte...! Pret 500E

Trebuie sa ne spui si cu ce schimbi!Model,marime...Sunt replica(dupa cum se vede).Pretul e cu tot cu gume?

Salut..

 

Da pretul este cu tot cu gume...schimb cu alte jante pe 18 daca e nevoie mai dau si diferentza

Link to comment
Share on other sites

Atata timp cat ai pus anuntul pe un forum am tot dreptul sa comentez.

Jantele alea lovite si sigur strambe nu valoreaza mai mult de 500lei.

Eu unu cred ca atata timp cat nu e lucrul tau si esti doar bagator de seama in nici un caz vreun posibil client si intri pe acest forum sa iti dai doar cu parerea si sa critici useri care vand diverse..nu ai dreptul sa intri si sa imi spui ca jantele sunt lovite,strambe..etc cand nici macar nu sti despre ce este vorba...

Link to comment
Share on other sites

Atata timp cat ai pus anuntul pe un forum am tot dreptul sa comentez.

Jantele alea lovite si sigur strambe nu valoreaza mai mult de 500lei.

Eu unu cred ca atata timp cat nu e lucrul tau si esti doar bagator de seama in nici un caz vreun posibil client si intri pe acest forum sa iti dai doar cu parerea si sa critici useri care vand diverse..nu ai dreptul sa intri si sa imi spui ca jantele sunt lovite,strambe..etc cand nici macar nu sti despre ce este vorba...

Bagator de seama esti tu pe forumul asta daca crezi ca pacalesti pe cineva cu replicile alea patrate.

ai tras tu concluzia ca vreau sa pacalesc pe cineva nu?nu cred ca ai sa gasesti pe forumul asta undeva unde mi'am bagat eu nasul sa comentez despre lucrurile cuiva care nu il cunosc...asa ca trebuie sa raman la concluzia ca esti bagator de seama si ca in lipsa de ocupatie intri si iti dai si tu cu parerea...

 

post-7680-1285523736_thumb.jpg

 

jantele au fost vopsite pe masina?ca ai dat si pe cauciuc.

din pacate jantele care le vand nu sunt jantele care le am pe masina...jantele care le vezi pe masina in poza care ai pus'o sunt negre acum....

Link to comment
Share on other sites

Baieti ati fost cam rai dar cu poza aia ... l-ati desfiintat!!!E bine totusi sa faci afirmatii in cunostiinta de cauza,un exemplu de luat.

[/quote

 

 

 

te inseli..nu au ce sa desfinteze...eu nu stau sa imi bat capul..vreau doar sa numai intre tot felul de bagatori de seama ca "Robert_tau" si sa isi dea cu parerea...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.