Jump to content

Vand piese e36 sedan + touring - preturi mici


Recommended Posts

Vand urmatoarele piese pentru e36 sedan si touring , piesele provin de pe 318is si 328i .

 

cutie de viteze getrag - 400 ron

pompa de abs - 300 ron

servofrana - 100 ron

pompa benzina 1.8is 200 ron

chedere usi 30 lei bucata

cheder portbagaj touring 50 ron

chedere exterioare laterale 30 ron/buc

contact + chei 200 ron

geamuri laterale 70 ron bucata

torpedou 170 ron

capac deasupra radiatorului 318is 50 lei

oglinda monochrom 100 lei

aripa stanga putin ruginita sub vopsea 60 lei

1 usa dreapta spate 100 ron cheala

1 usa stanga fata 100 ron cheala

geamuri electrice spate 300 ron + 1 geam el dreapta fatza 130 ron

2 roti de rezerva pe 16 , una mtechnic cu cauciuc 150 lei si una normala cu cauciuc 100 lei

aeroterma ( fara aer cond ) 100 ron

2 tragare - 150 ron bucata

arcuri fatza 100 ron

arcuri spate 50 ron

bratze fata 70 ron buc , spate 150 ron buc

discuri spate cam rugnite pe exterior 70 ron perechea

etrieri fatza cu placute 200 ron perechea sau 100 ron bucata

etrieri spate 70 ron bucata

bancheta spate touring 100 ron

fetze de usi touring , piele neagra , stare f buna , 300 ron

rezervor 100 ron

luneta 100 ron

haion touring – 100 ron

toampoane bara fata - 80 ron/buc

coarne plafon touring cu tot mecanismul - 100 ron

+ multe plastice

 

pentru plastice intrebati la tel sau aici.

 

0722351695 - Leo

 

PS: nu sunati pentru motor , bari , clima si etc , fiindca s-au dat de mult. mai am aproape doar ce am pus in lista.

Link to comment
Share on other sites

o locatie?

ma intereseaza haion touring ( culoare ) + fetele de usa ( niste poze daca se poate )

sunt din constanta , scz. pot sa trimit si prin fan courier . haionul nu mai are geam fiindca l-am spart eu din greseala.

 

fetele de usi s-ar putea sa le dau azi , daca nu , te anunt :twoup: pun 2 poze pe care le-am mai gasit si se vad putin si fetele de usi . oricum iti spun ca sunt in perfecta stare , neuzate :)

post-7287-1286808732_thumb.jpg

post-7287-1286808927_thumb.jpg

Edited by leonard_e36
Link to comment
Share on other sites

o locatie?

ma intereseaza haion touring ( culoare ) + fetele de usa ( niste poze daca se poate )

sunt din constanta , scz. pot sa trimit si prin fan courier . haionul nu mai are geam fiindca l-am spart eu din greseala.

 

fetele de usi s-ar putea sa le dau azi , daca nu , te anunt :twoup: pun 2 poze pe care le-am mai gasit si se vad putin si fetele de usi . oricum iti spun ca sunt in perfecta stare , neuzate :)

 

 

ok

ce culoare are haionul?

daca nu vinzi fefele de usi astept un semn

ma mai intereseaza lampa de plafon din spate + capacele de boxe spate + plasticele din portbagaj

daca le mai ai

Edited by claudiuBWR
Link to comment
Share on other sites

o locatie?

ma intereseaza haion touring ( culoare ) + fetele de usa ( niste poze daca se poate )

sunt din constanta , scz. pot sa trimit si prin fan courier . haionul nu mai are geam fiindca l-am spart eu din greseala.

 

fetele de usi s-ar putea sa le dau azi , daca nu , te anunt :twoup: pun 2 poze pe care le-am mai gasit si se vad putin si fetele de usi . oricum iti spun ca sunt in perfecta stare , neuzate :)

 

 

ok

ce culoare are haionul?

daca nu vinzi fefele de usi astept un semn

ma mai intereseaza lampa de plafon din spate + capacele de boxe spate + plasticele din portbagaj

daca le mai ai

 

haypnul necesita vopsire , este albastru dar am lipit scotch pe el si e si putin zgariat.

te anunt daca nu vand fetele in seara asta sau maine , u le vrei pe toate 4 presupun daca ai touring .

iar din restul de plastice nu mai am nimic. ( daca imi spuneai ieri mai aveam cate ceva prin portbagaj , dar am dat caroseria la tigani cu tot cu niste plastice).

Link to comment
Share on other sites

interiorul din piele la ce pret?

pompa servo-directie pentru 6 cilindi

senzori abs,pe fata cu 3 fire pe spate cu 2 fire

cilindru ambreiaj(cel care vine pe cutie)

 

salut , din pacate nu mai am nimic din ce ai enumerat (pompa o am doar pe aia de abs)... si la interior mai am doar bancheta spate de touring si fete de usi touring . piele neagra.

 

poze cu fetele de usi (cele de pe spate sunt prafuite ca au stat sub pat 3 luni..)

post-7287-1286967908_thumb.jpg

post-7287-1286967932_thumb.jpg

post-7287-1286967951_thumb.jpg

post-7287-1286968018_thumb.jpg

post-7287-1286968035_thumb.jpg

Edited by leonard_e36
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
ce culoare au masinile?

ma intereseaza capota,bara,far stanga grila cu narii de culoare neagra.Mersi

 

nu stiu daca ai citit ultimele posturi dar scrie acolo ca nu mai am pise d-astea mari de caroserie gen capota , bara , grila , etc

 

din fatza au ramas doar trager-ele (fierul de sub grila ) si tampoanele stanga dreapta din bara fatza

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.