Jump to content

vand 318 is


christian22

Recommended Posts

vand bmw 318is 1995 140CP coupe

 

 

AN FABRICATIE 1995

210.000KM

• GEMURI, OGLINZI ELECTRICE

• SCAUNE SPORT REGLABILE PE INALTIME

• VOLAN REGLABIL IMBRACAT IN PIELE

• DISCURI FRANA VENTILATE

• JANTE PE 17" BMW

• CASETOFON KENWOOD CU CD ,MP3

• DUBLU CLIMATRONIC

• MASINA A INTRAT IN TARA IN LUNA SEPTEMBRIE 2010 A RULAT NUMAI IN TRAINATATE SI ESTE INTR-O STARE PERFECTA DIN TOATE PUNCTELE DE VEDERE

MASINA SE VINDE CU NUMERE ROSII:

PRET 2500 EURO

 

ATENTIE!!!!PENTRU MAI MULTE POZE LASATI-MI UN E-MAIL (NU AM PUS POZE CU EXTERIORUL DAR GARANTEZ CA ARATA LA FEL DE BINE SI VOI DEMONSTRA ASTA CELOR INTERESATI DE ACHIZITIA EI)

 

FAC APEL LA BUNUL SIMT AL VOSTRU SI VA ROG SA LASATI TOPICUL LIBER NU AM NEVOIE DE NICI UN COMENTARIU DIN PARTEA CELOR CE SE PLICTISESC VOI FI INCANTAT SA DAU ORICE INFORMATIE CELOR CU ADEVARAT INTERESATI ;;;;VA MULTUMESC

post-38256-1287067166_thumb.jpg

post-38256-1287067192_thumb.jpg

post-38256-1287067217_thumb.jpg

post-38256-1287067261_thumb.jpg

post-38256-1287067395_thumb.jpg

Edited by christian22
Link to comment
Share on other sites

ATENTIE!!!!PENTRU MAI MULTE POZE LASATI-MI UN E-MAIL (NU AM PUS POZE CU EXTERIORUL DAR GARANTEZ CA ARATA LA FEL DE BINE SI VOI DEMONSTRA ASTA CELOR INTERESATI DE ACHIZITIA EI)

 

toate bune si frumoase , insa masina nu arata atat de bine la interior , fetele alea de usi nu zic prea bine .

Link to comment
Share on other sites

ala e defect de la soare s-a departat materialul de pe fata de usa si mai are o chestie la prag de 2cm si cand zic astea sunt singurele ei defecte ma refer ca doar astea sunt la modul ca in rest masina arata si functioneaza perfect si perfect la mine nu e acelasi perfect cu al tuturor zic asta deoarece mi s-au oferit schimburi in care se folosea cuvantul perfect si ajunsi la fata locului nu era deloc asa ce era perfect pt unu pt mine era o epava asa....oricum ideea e ca numeni din cei ce mi-au vazut masina eu zicandu-le si aratandu-le poze cu cele 2 "defecte " nu a avut nimic de zis rau la adresa ei

aveti dreptate nu am pus poze deoarece in momentul de fata masina are niste accesorii ce nu intrea in pret iar eu inca nu le-am scos sa le inlocuiesc cu originalele...nu am avut timp

Edited by christian22
Link to comment
Share on other sites

De unde esti?

Nu o dezmembrezi?

din IASI si nu o dezmembrez as putea vinde accesoriile de pe ea dar sa gasesc pe cineva sa le ia pe toate odata adica roti statie tun de bas faruri stopuri....dar nu stiu nu m-am gandit serios sa vad daca merita daca o sa gasesc o persoana cu adevarat interesata se poate face

Link to comment
Share on other sites

am raspuns in mes privat tuturor celor de aici daca vrei si chiar te intereseaza iti trimit si tie o poze dar te rog cat pot eu de frumos daca nu te intereseaza sa cumperi lasa topicul curat daca te intereseaza iti stau la dispozitie cu toate informatiile poze documente tot ba chiar as fi bucuros sa iti zic tot ce vrei sa stii despre masina plus am raspuns mai sus de ce nu am pus si poze cu exteriorul

post-38256-1288021744_thumb.jpg

post-38256-1288021755_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.