Jump to content

Cumpar 320D e46 FL 2004


oneguy_2th

Recommended Posts

Cumpar BMW 320D/e46 2004 FL, obligatoriu far cu lupa. Volan 3 spite ( M daca se poate) undeva pana in 145 mii km, de preferat negru nu este oglibatoriu tapitarie piele si dotari (senzori ploaie+lumina, parcare etc), jante aliaj si etc ati inteles ideea. Pret maxim 10 mii de euro.

 

oneguy_2th@yahoo.com

Link to comment
Share on other sites

nu stiu daca gasesti 320 diesel din 2004 cu doar 145 k reali...

am si eu topic la vanzari daca te intereseaza masina mea 11/2003

 

nu ms, am zis clar 2004 plus ca am obs ca ai avut ceva probleme cu ea cu softu (nu stiu daca la aia alba) si 2 la mana nu vad poze din interior, degeaba vad ca la exterior e frumoasa si in interior arata jalnic ( no offence ) dar totusi as fi vrut sa vad cum arata si interiorul masinii.

Link to comment
Share on other sites

nu stiu daca gasesti 320 diesel din 2004 cu doar 145 k reali...

am si eu topic la vanzari daca te intereseaza masina mea 11/2003

 

nu ms, am zis clar 2004 plus ca am obs ca ai avut ceva probleme cu ea cu softu (nu stiu daca la aia alba) si 2 la mana nu vad poze din interior, degeaba vad ca la exterior e frumoasa si in interior arata jalnic ( no offence ) dar totusi as fi vrut sa vad cum arata si interiorul masinii.

 

 

ce soft frate? cred ca ma confuzi...am avut o bujie care nu mergea si mi-a dat eroare pe tester,,, am schimbat-o si merge ...asta nu inseamna ca sunt probleme cu softul...iar poze cu interiorul sunt pe pagina dar mai jos...altele nu am facut...

Link to comment
Share on other sites

nu stiu daca gasesti 320 diesel din 2004 cu doar 145 k reali...

am si eu topic la vanzari daca te intereseaza masina mea 11/2003

 

nu ms, am zis clar 2004 plus ca am obs ca ai avut ceva probleme cu ea cu softu (nu stiu daca la aia alba) si 2 la mana nu vad poze din interior, degeaba vad ca la exterior e frumoasa si in interior arata jalnic ( no offence ) dar totusi as fi vrut sa vad cum arata si interiorul masinii.

 

 

ce soft frate? cred ca ma confuzi...am avut o bujie care nu mergea si mi-a dat eroare pe tester,,, am schimbat-o si merge ...asta nu inseamna ca sunt probleme cu softul...iar poze cu interiorul sunt pe pagina dar mai jos...altele nu am facut...

 

da scuze m-am exprimat eu gresit, nu am vrut sa zic ca ai avut neaparat cu softu ci ti-a aparut o problema care softu ti-a detectato la asta de fapt am vrut sa ma refer mai departe care era problema nu stiam ca nu am mai citit. Cat despre interior l-am vazut iar masina ta nu indepliniste mai nici o conditie din cele cerute de mine. Nici faruri cu lupa nici volan 3 spite nici km si nici (cel mai imp) anul deci din pacate iasa din discutii. Bft la vanzare.

 

P.S DOP pai puteai sa pui direct link-ul aici si dadeam click pe el.

Edited by oneguy_2th
Link to comment
Share on other sites

Cumpar BMW 320D/e46 2004 FL, obligatoriu far cu lupa. Volan 3 spite ( M daca se poate) undeva pana in 145 mii km, de preferat negru nu este oglibatoriu tapitarie piele si dotari (senzori ploaie+lumina, parcare etc), jante aliaj si etc ati inteles ideea. Pret maxim 10 mii de euro.

 

oneguy_2th@yahoo.com

Tu cauti un bmw pentru cunoscatori :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Cumpar BMW 320D/e46 2004 FL, obligatoriu far cu lupa. Volan 3 spite ( M daca se poate) undeva pana in 145 mii km, de preferat negru nu este oglibatoriu tapitarie piele si dotari (senzori ploaie+lumina, parcare etc), jante aliaj si etc ati inteles ideea. Pret maxim 10 mii de euro.

 

oneguy_2th@yahoo.com

Tu cauti un bmw pentru cunoscatori :twoup:

 

nah nici chiar asa :twoup: caut o masina cat de cat buna si mai dotata ca nici eu nu is cine stie ce cunoscator vezi doamne dar ma gandesc ca si posesor de bmw sti ce are pe ea si daca indeplineste cerintele mele. Cele 3 cliterii sau cate am scris mai sus alea ar fi cele mai importante la care m-as uita prima data daca are masina apoi as trece la analiza amanuntita. Ma gandesc ca un posesor de masina are macar cele mai mici cunostinte in ceea ce priveste un volan in 3 spite, jante aliaj, tapitarie piele si etc. :) Si pretul pe care il ofer ii totusi pe masura ca nu astept sa fie ceva full option si foarte buna la un pret de nimic.

Edited by oneguy_2th
Link to comment
Share on other sites

Poti sa arunci un ochi si la a mea, la sectiunea vanzari auto, e46, 2004 318d ,multe inbunatatiri, volan sport, suspensie sport, jante M originale 18 -cauciucuri noi, si vreau pe ea 8500 euro si daca esti interesat mai las 250 euro sa-ti iei faruri cu lupa noi, te ajut tot eu, ce zici?
Link to comment
Share on other sites

Poti sa arunci un ochi si la a mea, la sectiunea vanzari auto, e46, 2004 318d ,multe inbunatatiri, volan sport, suspensie sport, jante M originale 18 -cauciucuri noi, si vreau pe ea 8500 euro si daca esti interesat mai las 250 euro sa-ti iei faruri cu lupa noi, te ajut tot eu, ce zici?

 

ms de oferta dar nu ms eu tin sa fie un 320 adica 2L cat despre masina nu ai poze cu interiorul si nu am de unde sa stiu cum arata in interior chiar daca in exterior sa zicem ca arata bine cat despre acele jante M nu sunt pe gustul meu.

Link to comment
Share on other sites

Poti sa arunci un ochi si la a mea, la sectiunea vanzari auto, e46, 2004 318d ,multe inbunatatiri, volan sport, suspensie sport, jante M originale 18 -cauciucuri noi, si vreau pe ea 8500 euro si daca esti interesat mai las 250 euro sa-ti iei faruri cu lupa noi, te ajut tot eu, ce zici?

 

ms de oferta dar nu ms eu tin sa fie un 320 adica 2L cat despre masina nu ai poze cu interiorul si nu am de unde sa stiu cum arata in interior chiar daca in exterior sa zicem ca arata bine cat despre acele jante M nu sunt pe gustul meu.

 

Motorul e de 2L, numai ca are 118cp, si e mult mai econom, cit despre gusturi nu se discuta, indiferent ce cumperi tot o sa-ti pui amprenta, ca asa stau lucrurile, cel mai bine vin-o sa o vezi, si pe urma ne dam cu parerea.

Link to comment
Share on other sites

Poti sa arunci un ochi si la a mea, la sectiunea vanzari auto, e46, 2004 318d ,multe inbunatatiri, volan sport, suspensie sport, jante M originale 18 -cauciucuri noi, si vreau pe ea 8500 euro si daca esti interesat mai las 250 euro sa-ti iei faruri cu lupa noi, te ajut tot eu, ce zici?

 

ms de oferta dar nu ms eu tin sa fie un 320 adica 2L cat despre masina nu ai poze cu interiorul si nu am de unde sa stiu cum arata in interior chiar daca in exterior sa zicem ca arata bine cat despre acele jante M nu sunt pe gustul meu.

 

Motorul e de 2L, numai ca are 118cp, si e mult mai econom, cit despre gusturi nu se discuta, indiferent ce cumperi tot o sa-ti pui amprenta, ca asa stau lucrurile, cel mai bine vin-o sa o vezi, si pe urma ne dam cu parerea.

 

 

Normal ca gusturile nu se discuta dar totusi tot puteai sa pui niste poze cu interiorul sa vad cum arata ca nici macar nu am idee, cat despre "cel mai bine vin-o sa o vezi, si pe urma ne dam cu parerea" daca imi platesti tu drumul vin si-o vad ca totusi nu imi permit sa arunc cu banii aiurea doar pentru o parere.

Link to comment
Share on other sites

Iti pun poze cu ce vrei, uite maine fac poze la tot interior, ex, portbagaj, motor si de la ce mai vrei tu.

 

Nu imi laud masina, dar este mai mult decit ok, are kit ambreiaj nou, volanta noua, cutie de 320d si multe altele,numai piese top (familia mea detine mag piese auto), asa ca nu cred ca cineva poate obiecta ceva la ea.

 

Nu o vand ca am nevoie de bani sau ca are probleme, nu sunt samsar de bucuresti sau alta rasa de negociator, doresc sa-mi achizitionez un e90 330d, si de preferat vreau sa o dau cuiva care sa-o aprecieze la fel de mult ca mine.

Link to comment
Share on other sites

Iti pun poze cu ce vrei, uite maine fac poze la tot interior, ex, portbagaj, motor si de la ce mai vrei tu.

 

Nu imi laud masina, dar este mai mult decit ok, are kit ambreiaj nou, volanta noua, cutie de 320d si multe altele,numai piese top (familia mea detine mag piese auto), asa ca nu cred ca cineva poate obiecta ceva la ea.

 

Nu o vand ca am nevoie de bani sau ca are probleme, nu sunt samsar de bucuresti sau alta rasa de negociator, doresc sa-mi achizitionez un e90 330d, si de preferat vreau sa o dau cuiva care sa-o aprecieze la fel de mult ca mine.

 

Ok, nu vreau sa ma intelegi gresit eu inca nu te-am etichetat dar insa sunt dezamagit acuma si mai mult de tara asta in care traiesc si oamenii din ea. Tocmai azi trebuie sa ma duc dupa o masina cu cineva, m-am inteles de 1 sapt cu pers care o vinde a zis ca imi tine masina apoi azi cand a trebuit sa plec dupa masina imi da de dimineata mesaj si imi zice ca a vandut masina azi dimineata.... deci nu mai am ce sa mai zic... cat despre masina o sa ajunga la mama mea asa ca oricare ar fi acel bmw sunt convins ca nu e un racer inrait, probabil mai bag si eu picioru in ea din cand in cand insa eu as fi preferat sa fie un 320D.

Link to comment
Share on other sites

Buna

Poate te-ar interesa un 2l benzina.

http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?showtopic=89948

 

da frumoasa masina dar insa nu m-am pus niciodata intrebarea daca o sa fie pe benzina deoarece eu am mers cu ideea pe diesel asa ca nu stiu acuma sa-ti dau un rasp deoarece nu m-am gandit niciodata la o benzina. De curiozitate cat consuma ( urban, extreurban si mix) ?

Link to comment
Share on other sites

Buna

Poate te-ar interesa un 2l benzina.

http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?showtopic=89948

 

da frumoasa masina dar insa nu m-am pus niciodata intrebarea daca o sa fie pe benzina deoarece eu am mers cu ideea pe diesel asa ca nu stiu acuma sa-ti dau un rasp deoarece nu m-am gandit niciodata la o benzina. De curiozitate cat consuma ( urban, extreurban si mix) ?

in carte este dat 10.4/5.4/7.4 dar comsuma cam 11.5-12 in oras.

Link to comment
Share on other sites

Poti sa arunci un ochi si la a mea, la sectiunea vanzari auto, e46, 2004 318d ,multe inbunatatiri, volan sport, suspensie sport, jante M originale 18 -cauciucuri noi, si vreau pe ea 8500 euro si daca esti interesat mai las 250 euro sa-ti iei faruri cu lupa noi, te ajut tot eu, ce zici?

 

ms de oferta dar nu ms eu tin sa fie un 320 adica 2L cat despre masina nu ai poze cu interiorul si nu am de unde sa stiu cum arata in interior chiar daca in exterior sa zicem ca arata bine cat despre acele jante M nu sunt pe gustul meu.

si daca e 318 2 l ce are?

nu te intereseaza?

Link to comment
Share on other sites

vezi ca un 320d consuma in Bucuresti cam 11-12 vara si 13 iarna, benzina se duce mult mai sus la consum

cred ca ai o problema cu masina. nu am vazut nici un diesel sa consume atat. un var de-al meu are un coupe 325 si ii consuma ca 13 in oras.

nu am absolut nici o problema, mai am un prieten care are acelasi consum ca si mine, avem stil de condus apropiat

sunt vise cei care cred ca un 320d consuma in Bucuresti sub 10-11 mers normal

eu am un prieten cu un 325i consum 18% in oras

Edited by pitbul
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.