Jump to content

Vand e46 m paket


gabi41ubi

Recommended Posts

M PAKET, TAPISERIE PIELE INTOARSA (ALCANTARA); SET ROTI IARNA,INSTALATIE AUDIO ORIGINALA , SPALATORI FARURI, JANTE 18" Hamann PG2(2000 Euro),EVACUARE REMUS, FOLIE OMOLOGATA, VOLAN DIN PIELE CU COMENZI, SCAUNE SPORT, CONSUMABILE NOI, D.P.D.V. TEHNIC SI ESTETIC IMPECABIL, TINUTA IN GARAJ, CARTE SERVICE, ACCEPT ORICE TEST

Fabricatie: 2004, 133,000 km, Transmisie: manuala, Putere: 143 CP (105 kW), Cilindree: 1995 cm³, Norma Euro: euro4, benzina, gri-metalizat, Tara de origine: Germania, Tara inmatricularii: Romania.

Pret 9900 Euro

VIN: WBAEY710X0KS56346

 

Telefon: 0744702246; 0726755609

post-24627-1289286982_thumb.jpg

post-24627-1289286994_thumb.jpg

post-24627-1289287012_thumb.jpg

post-24627-1289287033_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cineva propunea odata aici pe forum ca anunturile de la mica publicitate sa poata fi postate doar de membrii cu adevarat activi.Si cred ca nu ar fi o idee rea pt. a se evita anunturile unor ,,baieti smecheri'' care si-au facut cont doar pt. a-si vinde bmw-urile la niste preturi mai mari decat pe alte site-uri in ideea ca pt. ,,cunoscatori'' exista alte preturi.
Link to comment
Share on other sites

Pentru cunoscatori anuntul de pe 4tuning a fost gresit. (greseala a fost reparata)

Tot pentru acesti cunoscatori consultati mobile.de

Jantele care sunt la ora actuala pe masina sunt Hamann pg2 pe 18'' ( poate consultati o oferta Hamann).

Link to comment
Share on other sites

de ce si masina asta e inmatriculata tot cu UBI si are si aceleasi jante? ...in Cluj Napoca.

 

http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?showtopic=89897

coupe-ul este a unui var de-al meu.

anunturile seamna foarte mult intre ele.aceasi vrajeala.voi le tineati in garaj?asa scrie in ambele anunturi.daca le tineati impreuna le iau eu pe amnadoua =))

Link to comment
Share on other sites

de ce si masina asta e inmatriculata tot cu UBI si are si aceleasi jante? ...in Cluj Napoca.

 

http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?showtopic=89897

coupe-ul este a unui var de-al meu.

anunturile seamna foarte mult intre ele.aceasi vrajeala.voi le tineati in garaj?asa scrie in ambele anunturi.daca le tineati impreuna le iau eu pe amnadoua =))

 

Ii stiu pe baieti, mai mult pe cel cu coupe-ul si pot garanta ca masinile sunt ingrijite si le au si demult, nu sunt samsari gen.

Link to comment
Share on other sites

anunturile seamna foarte mult intre ele.aceasi vrajeala.voi le tineati in garaj?asa scrie in ambele anunturi.daca le tineati impreuna le iau eu pe amnadoua =))

poate la voi la Targoviste este un singur garaj dar in cluj majoritatea apartamentelor au garaj. (sub bloc sau langa)

Link to comment
Share on other sites

Ii stiu pe baieti, mai mult pe cel cu coupe-ul si pot garanta ca masinile sunt ingrijite si le au si demult, nu sunt samsari gen.

 

coupeul poate merita banii , dar tu ca si cunoscator ai da pe un 318 atat ? mi-a placut masina cand am cautat de curand , dar din cauza pretului nici nu am sunat .

Edited by Myx
Link to comment
Share on other sites

Ii stiu pe baieti, mai mult pe cel cu coupe-ul si pot garanta ca masinile sunt ingrijite si le au si demult, nu sunt samsari gen.

 

coupeul poate merita banii , dar tu ca si cunoscator ai da pe un 318 atat ? mi-a placut masina cand am cautat de curand , dar din cauza pretului nici nu am sunat .

 

Coupe-ul e misto de tot, am si probat-o mai demult. Clar n-as lua 318i indiferent care ar fi pretul, dar parerea mea ca nu prea mai gasesti E46 in toate mintile si ingjijit in ziua de azi.

Link to comment
Share on other sites

Ii stiu pe baieti, mai mult pe cel cu coupe-ul si pot garanta ca masinile sunt ingrijite si le au si demult, nu sunt samsari gen.

 

coupeul poate merita banii , dar tu ca si cunoscator ai da pe un 318 atat ? mi-a placut masina cand am cautat de curand , dar din cauza pretului nici nu am sunat .

daca nu sunt indiscret ce masina ai cumparat si la ce bani.

Link to comment
Share on other sites

Ii stiu pe baieti, mai mult pe cel cu coupe-ul si pot garanta ca masinile sunt ingrijite si le au si demult, nu sunt samsari gen.

 

coupeul poate merita banii , dar tu ca si cunoscator ai da pe un 318 atat ? mi-a placut masina cand am cautat de curand , dar din cauza pretului nici nu am sunat .

 

dar parerea mea ca nu prea mai gasesti E46 in toate mintile si ingjijit in ziua de azi.

 

Te inseli...sunt multe E46 foarte ingrijite...dar nu sunt la vanzare in clipa de fata :twoup:

Edited by ady_viteza
Link to comment
Share on other sites

Ii stiu pe baieti, mai mult pe cel cu coupe-ul si pot garanta ca masinile sunt ingrijite si le au si demult, nu sunt samsari gen.

 

coupeul poate merita banii , dar tu ca si cunoscator ai da pe un 318 atat ? mi-a placut masina cand am cautat de curand , dar din cauza pretului nici nu am sunat .

pai daca iti place masina si e ingrijita ai marcat banu' 143 cp e ok daca nu ati vazut masina in realitate nu are rost sa mai sariti in capul omului! :twoup:

si eu am dat 320d 126 cp tot 2004 (deci nu de 150) la 9500 care e problema...masina isi merita banuti!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.