Jump to content

[Vand] piese OEM import Germania


Recommended Posts

Salut, am un bmw e46 (316i)din 2000, benzina si as dori sa stiu daca mi poti face o oferta pentru urmatoarele:

puntea spate completa, pentru ambele roti(inclusiv barele)

imi poti face o oferta si pentru: aripa fata stanga, portiera spate dreapta , partea completa din dreapta spate roata(capata de bara ...absolut tot ), prag dreapta, bara spate, parbriz si trapa.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Salut, am un bmw e46 (316i)din 2000, benzina si as dori sa stiu daca mi poti face o oferta pentru urmatoarele:

puntea spate completa, pentru ambele roti(inclusiv barele)

imi poti face o oferta si pentru: aripa fata stanga, portiera spate dreapta , partea completa din dreapta spate roata(capata de bara ...absolut tot ), prag dreapta, bara spate, parbriz si trapa.

up

Link to comment
Share on other sites

fa-mi te rog un pret la 6L ulei de motor original bmw sae 5w-30 si toate filtrele ptr un 318d 2003 si pretul de curier pana la drobeta turnu severin .

Ms frumos !

 

 

SALUT

 

ULEI 5W30 LONGLIFE 04 ORIGINAL BMW 30 LEI LITRUL

F ULEI 55 LEI

FILTRU AER 140 LEI

FILTR CARBURANT 170 LEI

MICROFILTRU CARBON ACTIV 150 LEI(TOATE FILTRELE ORIGINAL BMW)

 

CURIERUL 18,6 LEI

 

MULTUMESC

Link to comment
Share on other sites

noroc ...am si eu nevoie de ulei de cutie si filtru de cutie de viteze automata pt bmw x5 - 3.0 D din 2005 - wbafb71090lx47541...nu stiu ce ulei imi trebuie...de asta am si dat seria de sasiu...am inteles ca trebuie sa fie exacy uleiul care ii trebuie altfel se strica cutia...

 

mersi mult

 

( m-ar mai interesa si o planetarafata stanga..un pret...

 

multumesc

Link to comment
Share on other sites

noroc ...am si eu nevoie de ulei de cutie si filtru de cutie de viteze automata pt bmw x5 - 3.0 D din 2005 - wbafb71090lx47541...nu stiu ce ulei imi trebuie...de asta am si dat seria de sasiu...am inteles ca trebuie sa fie exacy uleiul care ii trebuie altfel se strica cutia...

 

mersi mult

 

( m-ar mai interesa si o planetarafata stanga..un pret...

 

multumesc

 

 

salut

 

planetara 491 eur cu piesa la schimb( fara piesa inca 100 eur)

 

odata cu planetara se schimba si semering 14 eur

filtru cv 41 eur

garnitura baie 22 eur

 

ulei cv - 6 lit ( mai mult nu se poate scoate din cv ) 75 lei litrul Original BMW 1375.4 PART NUMBER 83 22 0 142 516

 

MULTUMESC

Link to comment
Share on other sites

Termostatu din linku asta My link pt o masina cu seria asta de sasiu WBA4B51090GH10031 cat ma costa si in cat timp pot sa-l am?

Si cat mai e litru de ulei 10w?

Multumesc!

Salutare!

salut sergiu

 

31 eur

 

livrare luni 30 mai

multumesc

 

Si vascocupla din link ma intereseaza, la fel, pret si in cat timp poti sa o trimiti. Multam

My link

 

salut

 

184 eur F&S

184 EUR BEHR

 

MULTUMESC

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.