Jump to content

[Vand] Becuri auto cu leduri SMD cu si fara eroare


Recommended Posts

  • Replies 144
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salut, nimic pr galben sau rosu? ma refer la P21w rosu pt. pozitii, P21w galben semnalizari si T10 galben semnalizari.

ba da, in 18 Ianuarie primesc P21W rosu si galben cu 12 SMD-uri

salut ,

pt e46 ai tipul de bec care se potriveste la lampile de la picioare? lumina alba si fara eroare?

am probat pe putin 8 tipuri de becuri/leduri toate dadeau eroare si nu imi mai functiona niciun bec de la nicio lampa, pana nu puneam contactul

mersi

Link to comment
Share on other sites

Salut, nimic pr galben sau rosu? ma refer la P21w rosu pt. pozitii, P21w galben semnalizari si T10 galben semnalizari.

ba da, in 18 Ianuarie primesc P21W rosu si galben cu 12 SMD-uri

salut ,

pt e46 ai tipul de bec care se potriveste la lampile de la picioare? lumina alba si fara eroare?

am probat pe putin 8 tipuri de becuri/leduri toate dadeau eroare si nu imi mai functiona niciun bec de la nicio lampa, pana nu puneam contactul

mersi

salut, nu stiu exact ce bec si te potriveste, ma gandesc ca W5W: http://picasaweb.google.com/georgelushh/Po...674703027009154

iar din acesta mai am inca pe stoc.

Cel mai bine ar fi sa-mi trimit o poza cu tipul de bec.

Link to comment
Share on other sites

salut

h1 si H7 <ambele smd>aduci cumva<si la ce bani>?

Sincer iti recomand sa pui Xenon, e cel mai potrivit pentru tipul acesta de bec

am sa aduc pe la jumatatea lunii H3 cateva bucati la cererea unui client si am sa vad cum se comporta pe proiectoare.

ma intereseaza cate unul din fiecare<h1 sih7>dar la un pret bun<sa nu ma doara inima daca o sa le arunc>

vreau sa le incerc pe moto<ma incanta consumul f redus de curent, dar mai multa lume mi-a sugerat ca nu fac fata pe far. totusi vreau sa incerc>

lasa-mi si un pm cu pretul si nr tel

Link to comment
Share on other sites

salut

h1 si H7 aduci cumva?

Sincer iti recomand sa pui Xenon, e cel mai potrivit pentru tipul acesta de bec

am sa aduc pe la jumatatea lunii H3 cateva bucati la cererea unui client si am sa vad cum se comporta pe proiectoare.

ma intereseaza cate unul din fiecare

dar la un pret bun

vreau sa le incerc pe moto

lasa-mi si un pm cu pretul si nr tel

deocamdata nu am asemenea becuri si nici nu cred ca voi aduce curand, eventual daca te intereseaza altceva din oferta mea ma poti anunta pe mail: georgelushmic@yahoo.com sau pe tel: 0746213733

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

ai pt si ce vroiam eu? ...apropo de unde esti?

nu am PM, eventual imi trimiti unul cu ce doresti si un nume si o adresa si maine ti le livrez prin posta

 

vreau si eu 2 becuri 5W 3SMD canbus cu Radiator de 36mm x 12mm -6000k,cu lumina alba....daca ai adus.

salut, de 6000k cu radiator nu am momentan am doar fara radiator si sunt chiar faine

C5W%203SMD%20Canbus.JPG

C5W 3SMD 36mm Canbus (Nu dau eroare de bec ars) - 20 lei/bucata

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.