Jump to content

CJ 18 ENY X5 Detalii


nik_romania

Recommended Posts

Cine ti-a spus tie ca a fost lovit?

 

Anuntul de pe autovit e pus de mine. Esti interesat de masina?

129663[/snapback]

 

Da.Masina arata super in poze dar am auzit la cineva de la SM ca cica(adica nu stie sigur)ar fi fost lovita.Pe langa alte X-uri e misto rau si pretul e bun daca are doar 81000km.Daca mai stii ceva detalii te rog sa imi spui.

Link to comment
Share on other sites

Masina a fost de BV, nu de SM, respectivu o confunda cu cea a unui tip care a avut 330d, E60, E39, X5, toate de SM cu acelasi numar.

 

Daca chiar esti interesat sa o cumperi, suna-l pe om si intreaba-l, nu mai face afirmatii susceptibile pe forum.

Link to comment
Share on other sites

Masina a fost de BV, nu de SM, respectivu o confunda cu cea a unui  tip care a avut 330d, E60, E39, X5, toate de SM cu acelasi numar.

 

Daca chiar esti interesat sa o cumperi, suna-l pe om si intreaba-l, nu mai face afirmatii susceptibile pe forum.

129695[/snapback]

Deci el e proprietarul nu?Poti sa imi spui cu ce se ocupa?

Link to comment
Share on other sites

Da, el e in acte trecut, de fapt nevasta-sa, Eny. El mai are un A8 cu TTO.

 

Are un service auto.

129737[/snapback]

 

O serie de sasiu ne poti da ca sa verificam cine are dreptate?Ca m-ati ametit de tot.Tu spui ca nu a fost ala spune ca da :blink: si asta e motivul pt care are facelift 2004.

 

Si inca ceva.E adevarat ca acum are 61000km si in anunt scrie 81000,afisajul de sub ceasurile din bord e intrerupt,volanul tocit mult prea tare pt kilometrii astia 61000 sau 81000(cine stie) si tapiteria tocita pe scaunul soferului ,cauciucurile trebuie schimbate si cine stie cate .

Edited by nik_romania
Link to comment
Share on other sites

Da bip si cand il suna inapoi ii zice ca vrea sa cumpere o masina de 36800. I-as inchide telefonul in nas....

130626[/snapback]

 

Domnul WLF masina aia am vazut-o si iti pot spune ca e chiar asa cum am auzit: km pe autovit 81000 iar in bord 61000,vopsita toata si zgariata pe partea stanga,parbriz schimbat,volanul tocit(la 61000km :blink: ) bordul crapat in partea stanga la portiera,la fel si panoul de la usa aibagul de la volan schimbat, jantele nu sunt originale de M6 si daca mai vrei iti mai spun si daca nu ma crezi poti sa verifici si bordul si tot ce ti-am spus. Crezi ca esti singurul care ai vazut BMW-uri.Mai ales ca esti si moderator pe site mai incerci si sa tepuiesti pe alti membri.

Link to comment
Share on other sites

WTF, esti nebun? Pentru afirmatia ta ar trebui sa iti dau suspend.

 

Ti-am zis du-te si vezi masina, vorbeste cu omu, nu e treaba mea care e starea masinii. Nu e masina mea, nu sunt banii mei, deci nu ma intereseaza. Am fost destul de dragut incat sa iti spun despre masina. Jantele niciodata nu puteau fi orginale, nu stiu cine ti-a zis tie asta, sunt replici, ideea e ca le-a cumparat recent si jante si cauciucuri. I-am facut poze si le-am pus pe internet, atat. N-am laudat masina aia in nici un fel. Doar ti-am zis ca a fost de BV nu de SM.

Link to comment
Share on other sites

WTF, esti nebun? Pentru afirmatia ta ar trebui sa iti dau suspend.

 

Ti-am zis du-te si vezi masina, vorbeste cu omu, nu e treaba mea care e starea masinii. Nu e masina mea, nu sunt banii mei, deci nu ma intereseaza. Am fost destul de dragut incat sa iti spun despre masina. Jantele niciodata nu puteau fi orginale, nu stiu cine ti-a zis tie asta, sunt replici, ideea e ca le-a cumparat recent si jante si cauciucuri. I-am facut poze si le-am pus pe internet, atat. N-am laudat masina aia in nici un fel. Doar ti-am zis ca a fost de BV nu de SM.

130739[/snapback]

 

 

Merci pt informatii

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.