Jump to content

Cumpar un E46 facelift diesel


WLF

Recommended Posts

Caut pentru o ruda de a mea un E46 facelift. Nu vreau cazaturi, nici n-are rost sa discutam, fara tuning, cat mai stock si mai curata.

 

318d sau 320d facelift 2002-2004 cutie manuala.

 

Minim de dotari: climatronic, comenzi volan, cd player, computer bord, cotiera.

 

Astept oferte. Preferabil zona Bucuresti-Pitesti-Valcea

Link to comment
Share on other sites

Vrea sa fie cat mai simplu, intr-o stare buna, deci ieftin daca se poate. :twoup:

 

Din ce m-am uitat eu pe autovit, se incadreza la bani pentru asa ceva. Evident nu la 2004 cu pachet M, piele si nu stiu ce jante etc etc. Unul simplu.

Link to comment
Share on other sites

Eu ma gandesc sa vand pt a trece la 335xd dupa an 2007.

Sunt la acest stadiu de gandire deoarece nu am toti banii si doar ce am facut schimb ulei cutie viteze bucse, bielete si ulei motor. Am pus totul la Bavaria Ct si nu cred ca as lua un pret mai bun pe el.

320dA 2004, navi mare, piele, comenzi volan. In rest masina e ca din fabrica fara "adaugiri si infrumusetari". Are o singura zgarietura pe capota fata si revopsirea capotei costa 3 mil.

Bafta la ce cauti

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.