Jump to content

[Vand] e46 330d


Billy_MaGnaT

Recommended Posts

  • 1 month later...
bai dar voi pe forumul asta nu stiti decat sa criticati? e scumpa? luativa seria 1 de pe autovit cu 10000 din 2005 fara inbunatatiri si in conditii de ca...

HAHA vezi ca este un seria 1 pe autovit mai frumos decat masina ta si automat :) si chiar la 10mii euro.. nu prea ai nimerit-o pe asta cu seria 1 de pe autovit.. chiar gasesti ieftin si dotat.. :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Pai cu 11.500 euro iti iei lejer seria 5 si cu ceva dotari. Ia orice anunt de pe autovit, pe la 13.000-13.500 si o sa vezi ca sunt dispusi sa lase pana la 11.500 euro, daca te intalnesti cu omul si vezi masina mai ciupesti ceva. Nu mai zic ca poti sa iti iei si cu 10 mii, ca se gasesc si la preturi din astea. Asta e piata de acum.

 

De asta zic, n-ai nici o sansa sa vinzi E46 cu 11.500, cand de banii astia iei lejer E60, E90 cat de cat dotate. Trebuie sa te pui in locul cumparatorului si sa vezi ce si-ar putea lua cu banii care ii ceri tu pe masina ta.

Link to comment
Share on other sites

Pai cu 11.500 euro iti iei lejer seria 5 si cu ceva dotari. Ia orice anunt de pe autovit, pe la 13.000-13.500 si o sa vezi ca sunt dispusi sa lase pana la 11.500 euro, daca te intalnesti cu omul si vezi masina mai ciupesti ceva. Nu mai zic ca poti sa iti iei si cu 10 mii, ca se gasesc si la preturi din astea. Asta e piata de acum.

 

+1

 

s-a dat un 645ci cu 14mii :twoup:) am sunat prea tarziu.. si cred ca era ok masina din ce am auzit pe la "vecini"

 

scuze de OFF

Edited by mario_internationalu
Link to comment
Share on other sites

Pai cu 11.500 euro iti iei lejer seria 5 si cu ceva dotari. Ia orice anunt de pe autovit, pe la 13.000-13.500 si o sa vezi ca sunt dispusi sa lase pana la 11.500 euro, daca te intalnesti cu omul si vezi masina mai ciupesti ceva. Nu mai zic ca poti sa iti iei si cu 10 mii, ca se gasesc si la preturi din astea. Asta e piata de acum.

 

De asta zic, n-ai nici o sansa sa vinzi E46 cu 11.500, cand de banii astia iei lejer E60, E90 cat de cat dotate. Trebuie sa te pui in locul cumparatorului si sa vezi ce si-ar putea lua cu banii care ii ceri tu pe masina ta.

 

WLF gaseste si mie un E90 la banii astia si in stare ok fara km dati inapoi si fara samsari :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Pai ai rabdare o luna si o sa gasesti. Sunt masini care nici n-apuci sa le vezi pe autovit ca se si vand. Eu mi-am pus filtre ca sa imi vina email cu ce ma intereseaza.

 

Zilele trecute aparuse un E65 730d facelift la 16k urgent. Nu mai e, s-a dat. Daca te uiti acum cea mai ieftina este 19k.

 

La fel si 645ci-ul de care zice Mario, a rezistat vreo 3 zile pe autovit.

Link to comment
Share on other sites

pai inseamna ca aveti bani si va permiteti sa luati seria 6 cu motor de 4500... io unu nu imi permit sa intretin asemenea masina chiar daca cand mi-am cumparato pe a mea puteam sa imi iau lejer seria 7, dar eu nu sunt dala cu mentalitatea de a avea seria 7 si a locui in garsoniera sau vreo daramatura de casa pe la tara, dar asa e romana masina misto sa aiva, de achizitionat reusesti dar nu stiu daca mai reusesti sa o intreti, daca voi asa ganditi ori aveti bani ori va incadrati in categoria cealalta
Link to comment
Share on other sites

pai inseamna ca aveti bani si va permiteti sa luati seria 6 cu motor de 4500... io unu nu imi permit sa intretin asemenea masina chiar daca cand mi-am cumparato pe a mea puteam sa imi iau lejer seria 7, dar eu nu sunt dala cu mentalitatea de a avea seria 7 si a locui in garsoniera sau vreo daramatura de casa pe la tara, dar asa e romana masina misto sa aiva, de achizitionat reusesti dar nu stiu daca mai reusesti sa o intreti, daca voi asa ganditi ori aveti bani ori va incadrati in categoria cealalta
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.