Jump to content

BMW 320d 136cp black


razvanee

Recommended Posts

Salutare tuturor membrilor bmwclub romania , cred ca a venit timpul sa prezint si eu masinuta : un bmw 320d 136 cp NFL negru cu urmatorele dotari. exterior: faruri xenon oem senzori parcare senzori ploaie proiectoare interior: computer bord climatronic volan piele telefon radio casetofon lumini ambientale incalzire scaune fata geamuri electrice fata oglinzi electrice si rabatabile oglinzi retrovizoare heliomate si cam atat din cate am vazut .

 

Investitii: schimbare ulei/filtre/curele(transmisie)

jante aliaj 16" oem cu cauciuri de iarna

investitii de viitor

folie pe geamuri (inca nu sunt hotarat)

triple led

semnalizarii fumurii

 

si cam atat pana acum ! multumesc

Link to comment
Share on other sites

eram sigur ca o sa primesc niste comentarii dintr'astea dar nu e nimic culoarea este negru . scz dar cand am spalato si am ajuns acasa s;a facut noapte . se poate observa in pozele mai intunecate ca este curata . a costat 5 miare acasa ! si plus taxa . se poate face un calcul Edited by razvanee
Link to comment
Share on other sites

nu a fost schimbata pielea . am cumparat o husa din piele care se prinda cu un snur pe interior cum se vede in poza pt ca volanul este uzat avand in vedere ca are peste 200 de mii km ! este doar o solutie de moment pana ce gasesc un om care lucreaza bine cu imbracatul Edited by razvanee
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Salutari si Sarbatori Fericite tuturor ! in urma cu o zis tocmai am platit decenta taxa de inmatriculare a masini iar luni urmeaza sa merg pt numerle definitive. Urmeaza si un set nou de poze , de aceasta data curata ! Pt cei ce vor sa stie cat a costat le sunt la dispozitie cu raspunsuri . multumesc. O seara placuta !
Link to comment
Share on other sites

da si eu mi'as dori niste jante pe 17" macar dar nu imi da voie tatal meu. el este mai mult pt comfort mai ales ca m'am luptat putin cu el sa cumpar de 16" eh . eu ma bucur de jante sunt ok nici prea urate /nici prea frumoase. ca modificari de viitor ar fi schimbare semnalizare fata (faruri/aripi) cu unele smoked si triple pe led tot smoked . o folie pe geamuri dar nu sunt hotarat cat de inchisa sa fie un eleron tip M si un cd player oem , momentan cam atat.

 

 

app. stie cineva unde gasesc sa cumpar bucata aia de plastic din spoilerul din fata (partea stanga poze , se observa in ultima poza din primul post) asa am cumparat masina fara bucatica aia si nu gasesc prin iasi nici pe la dezmembrari :-?? daca ar sti cine mi'ar fi de folos . multumesc

Edited by razvanee
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.