Jump to content

[Vand] piese din dezmembrari pentru e39 si e36


Recommended Posts

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ma intereseaza capota motor e39,preferabil o culoare gri metal. poze,pret?

capota deocamdata nu mai am.

 

sal! o poza cu bancheta de e39 daca e cu sac ski te rog

bancheta este cu ski bag si rabatabila.pentru poza lasa-mi o adresa de mail.

 

salut ai aripa dreapta? si ce culoare ms

aripi nu mai am.

 

Ai cumva ceasuri bord e39 diesel?

nu am. imi pare rau

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Aveti grija cu acest utilizator. Eu am cumparat de la el 2 oglinzi pentru bmw e65, si mi-a trimis niste rebuturi nici nu stiu ce is, nu mai raspunde la telefon nici pe email sau aici pe forum. Zice ca are contract cu fancurier pe firma dar am sunat si nu are nici un contract. Mare atentie.

 

Daca nu sunteti convinsi pot sa va si dovezile ca le-am pastrat toate.

Link to comment
Share on other sites

Aveti grija cu acest utilizator. Eu am cumparat de la el 2 oglinzi pentru bmw e65, si mi-a trimis niste rebuturi nici nu stiu ce is, nu mai raspunde la telefon nici pe email sau aici pe forum. Zice ca are contract cu fancurier pe firma dar am sunat si nu are nici un contract. Mare atentie.

 

Daca nu sunteti convinsi pot sa va si dovezile ca le-am pastrat toate.

in primul si in primul rand eu ti-am cerut un numar de telefon ca POATE deci retine POATE te pot ajuta..in sensul ca mai intreb in stanga si in dreapta pentru tine si ii las un nr de tel si te contacteaza....deci dragle eu pesonal nu ti-am trimis nimic...deci nu mai fa afirmatii fara sa analizezi inainte.multumesc pentru intelegere.plus ca de ceva vreme eu nu mai am nici o piesa,am vandut tot pentru ca mi-am incheiat activitatea in dezmembrari.

Link to comment
Share on other sites

in primul si in primul rand eu ti-am cerut un numar de telefon ca POATE deci retine POATE te pot ajuta..in sensul ca mai intreb in stanga si in dreapta pentru tine si ii las un nr de tel si te contacteaza....deci dragle eu pesonal nu ti-am trimis nimic...deci nu mai fa afirmatii fara sa analizezi inainte.multumesc pentru intelegere.plus ca de ceva vreme eu nu mai am nici o piesa,am vandut tot pentru ca mi-am incheiat activitatea in dezmembrari.

:))

da deci se vede clar ca am avut dreptate

cand e poate e clar tzeapa

Nu am mai dat numarul nimanui decat dvs, si dvs m-ati sunat, acum il aveti inchis si ziceti ca ati dat aiurea numarul prin brasov

in fine o sa discutatie cu cei de la politie, eu o sa public la reclamatii tot ce am si cine a ridicat banii numele sa vada

Link to comment
Share on other sites

:))

da deci se vede clar ca am avut dreptate

cand e poate e clar tzeapa

Nu am mai dat numarul nimanui decat dvs, si dvs m-ati sunat, acum il aveti inchis si ziceti ca ati dat aiurea numarul prin brasov

in fine o sa discutatie cu cei de la politie, eu o sa public la reclamatii tot ce am si cine a ridicat banii numele sa vada

nu stiu cui ai mai dat numarul si nici nu ma intereseaza.eu ti-am explicat clar ce am avut de spus...dar tu o tii tot pe a ta.in fine asta e ultimul meu post in acest topic.am rugat si un moderator sa-l stearga pentru ca nu mai am ce sa vand.si nici nu stau sa ma cert aici sau sa stau la barfa cum multora le place.o zi buna.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.