Jump to content

Vand Bmw e32 730i


alexandru.pesamosca

Recommended Posts

de vanzare un E32 730i

Motor de 3000 cmc, M30, 138 kw, 230 000 km

Cutie manuala 5 trepte

Dotari:

-servodirectie si abs

-aer conditionat

-dublu climatronic

-piele

-4 geamuri electrice

-oglinzi electrice incalzite

-obc mare

-faruri cu lupa

-proiectoare

Am schimbat la ea placute de frana pe fata si pe spate, vascocuplaj, releu incarcare, curele, ulei si filtre, bara directie si capete de bara.

Masina este adusa din Germania, are numerele valabile pana in 03/2011, asigurare si itp pana pe 30/01/2011

Are brief-ul mic, brief-ul mare, TUV si contract de vanzare cumparare

Pretul este de 1200 euro usor negociabil

Accept si variante (exclus masini inmatriculate italia sau cu volan pe dreapta)

Contact : 0724014184

alexandru.pesamosca@yahoo.com

Edited by alexandru.pesamosca
Link to comment
Share on other sites

din ce an e, si cat e taxa de inmatriculare?

1990

in talon e trecuta euro 2 acum nu stiu ce o sa zica cei de la rar. cat despre taxa nu stiu cat e. stiu doar pe bulgaria ca e intre 450 si 600 euro.

am gasit pe cineva care vinde acte de e32 730 de romania dar nu stiu nici ce presupune o recarosare

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
din ce an e, si cat e taxa de inmatriculare?

1990

in talon e trecuta euro 2 acum nu stiu ce o sa zica cei de la rar. cat despre taxa nu stiu cat e. stiu doar pe bulgaria ca e intre 450 si 600 euro.

am gasit pe cineva care vinde acte de e32 730 de romania dar nu stiu nici ce presupune o recarosare

 

e 100% non euro, nu cred ca scrie in acte euro2, eventual D2 dar nici de aia nu-s convins

 

taxa este 23,730.00 EURO :twoup:

Edited by Viper05
Link to comment
Share on other sites

Am avut si eu un septar ca asta; din fabrica respecta norma Euro1, iar prin o adaptare mica chiar Euro2. Daca asta este recunosc de catre RAR e alta problema.

 

De ce nick-ul alexandru.pesamosca ?

O fi numele lui? :twoup:

 

nu cred..alexandru pesamosca e un celebru chirurg roman,care din pacate isi traieste sfarsitul vietii intr-un anonimat nedemn de realizarile lui..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.