Jump to content

[Vand] E30 rosu coupe 316i m40


Hirig888

Recommended Posts

Din pacate am ajuns la punctul asta, din necaz financiar, cum e cunoscut prin "zona"

Ofer pretiosul meu 316i E30 12/89 de la care cam greu as dorii sa ma despart, dar nevoiile strang,

Dotari, cam cele standard, oglinzi elec. trapa manual, si, practic atat, e in stare originala,fara inprovizari!, chiar foarte buna! fara gram de rugina! motorul inpecabil, totul functional,stare technica cat se poate de buna! , din pacate nu se pot scoate numere rosii din anumite motive, dar am actele masini toate, brif mare/mic. Pt ceei care detin acte merita sau pt pasionati. merita vazuta! pretul 1100E, nu o dau degeaba!

contact: 0745331194

Id : hirig_tuzmadar888

Pt mai multe poze poze/poze/poze

post-38683-1292632578_thumb.jpg

post-38683-1292632603_thumb.jpg

post-38683-1292632625_thumb.jpg

Edited by Hirig888
Link to comment
Share on other sites

Pai te-ai gandit ca cel care o ia si vrea sa o inscrie cat plateste taxa................?Asa ca pretul care al ai e maricel.....,pune in balanta treba cu actele masinii si masina in sine,fara acte si fara drept de a circula cu ea poate sa se prezinte impecabil masina,nu are nici o valoare,doar la dezmembrari....
Link to comment
Share on other sites

Pai te-ai gandit ca cel care o ia si vrea sa o inscrie cat plateste taxa................?Asa ca pretul care al ai e maricel.....,pune in balanta treba cu actele masinii si masina in sine,fara acte si fara drept de a circula cu ea poate sa se prezinte impecabil masina,nu are nici o valoare,doar la dezmembrari....

 

Asta nu ma priveste, credema, nu arde chiar sa o dau si nici nu fortez pe nimeni, ca stiu ca efoarte bun, mai bine astept, pana apar ocazii diferite.....si rezolv eu, ca nu merita sa dau pt bani de nimic

Edited by Hirig888
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Scuza-ma esti din Rosenheim?sau a ajuns intamplator la tine cu nr asta?.

Multumesc! Bafta la vanzare!

 

Nu, nu is, proprietaru trebe sa fie, si dansul roman care a cumparat masina se afla in germania, probabil acolo.

 

spune-mi de ce nu se poate inscrie?ma intereseaza masina si as vrea sa o iau pt mine nu sa o dezmembrez.

ofer 800 de euro ultimul pret.

masina se poate inscrie! numai dansul(roman) care a facut contract cu prop. german, nu se afla in tara, cand am cumparat masina era numai prietenasa, si de la ea o am, asa ca nu am reusit sa fac contract, sau copie buletin dupa el, cand se intoarce in tara, va fii posibil acest lucru... si 800E cam putin, 850 sa fie corect, si masina nu are nici un defect! terog sa vii si sa te convingi!

Edited by Hirig888
Link to comment
Share on other sites

trebuie sa platesc cateva mil buna si platforma ca sa o aduc in dambovita.

deci pretul de 800 de euro este tot ce iti pot oferi.

pana la urma pot intra in legatura cu propitearul de Paste cadn vine ca sa rezolv cu el?trebuie sa ii pot lua nr provizori.pe aici pot rezolva eu daca imi trimite o cpoie de buletin

Link to comment
Share on other sites

trebuie sa platesc cateva mil buna si platforma ca sa o aduc in dambovita.

deci pretul de 800 de euro este tot ce iti pot oferi.

pana la urma pot intra in legatura cu propitearul de Paste cadn vine ca sa rezolv cu el?trebuie sa ii pot lua nr provizori.pe aici pot rezolva eu daca imi trimite o cpoie de buletin

3500lei, si poti numere provizorii, inca 2 ca odata era luat, numai cand se intoarce propritarul roman.

stima!

Link to comment
Share on other sites

da-mi un id de mess sau un nr de tel sa vorbim mai multe.

 

am gasit in primul post.scuze

 

intra pe mess.vreau mai multe poze cu masina in starea actuala si sa discutam mai multe.daca vin sa o iau vin cu platforma si nu vreau sa fac atat drum de pomana

Edited by Alex_wly
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.