Jump to content

Vand Bara Spate e39 M Paket (ciobita intr-un colt)


Recommended Posts

Bara a fost data jos de pe masina mea, este in stare buna numai trebuie reconditionata.

 

http://img146.imageshack.us/g/img1381x.jpg/

 

Albumul cu pozele

Singura parte ciobita este cea din dreapta de la senzorul de parcare.

 

PS Am doua oferte cu 300 RON

insa bara nu este inca vanduta

Edited by TopasBlau
Link to comment
Share on other sites

Speri sa iei mai mult? cereai 200, acum ai doua oferte la 300 si nu ai dat-o?

 

Am pus bara acum o ora pe net. Nu fac licitatie pe ea azi

Totusi starea ei este buna, si e pana la urma si originala

 

Nu inteleg ce va place voua pe forumurile romanesti sa incepeti sa va certati degeaba sau sa fiti ironici.

Tin sa te anunt ca am dat pe cea noua cu tot cu vopsit aproape 50 de milioane de la reprezentanta, e foarte mult 3 milioane? Deaia am primit de la 5 membrii oferte in 60 de minute de cand am pus-o?

Link to comment
Share on other sites

mda...eu am fost primul si stiu ca te am rugat sa o ti pt mine :twoup: ai zis k o ti dak iti zic sigur k o vreau , am zis k o vreau dar sa vad si niste poze inainte :)) acuma mi ai trimis pozele pe mail dar mi ai zis si k ai primit 300 pe ea :) deci asta inseamna k nu o mai ti pt mine si o dai la cei care dau mai mult ?

app, e complecta ? bandouri ? difuzor ? intreb pt k nu apar in poze

Link to comment
Share on other sites

mda...eu am fost primul si stiu ca te am rugat sa o ti pt mine :twoup: ai zis k o ti dak iti zic sigur k o vreau , am zis k o vreau dar sa vad si niste poze inainte :)) acuma mi ai trimis pozele pe mail dar mi ai zis si k ai primit 300 pe ea :) deci asta inseamna k nu o mai ti pt mine si o dai la cei care dau mai mult ?

app, e complecta ? bandouri ? difuzor ? intreb pt k nu apar in poze

 

Nu e completa e cum o vezi in poza

Nu am nimic in plus la ea, asa am primit-o de la service cand am schimbat-o, ba cu cateva zgarieturi in plus.

Link to comment
Share on other sites

Speri sa iei mai mult? cereai 200, acum ai doua oferte la 300 si nu ai dat-o?

 

Am pus bara acum o ora pe net. Nu fac licitatie pe ea azi

Totusi starea ei este buna, si e pana la urma si originala

 

Nu inteleg ce va place voua pe forumurile romanesti sa incepeti sa va certati degeaba sau sa fiti ironici.

 

Pai cine se cearta aici? era doar o observatie. Ma miram ca ai cerut pe ea 200 si ai deja 2 oferte de 300 si tot nu ai vandut-o.

Link to comment
Share on other sites

mda...eu am fost primul si stiu ca te am rugat sa o ti pt mine :twoup: ai zis k o ti dak iti zic sigur k o vreau , am zis k o vreau dar sa vad si niste poze inainte :)) acuma mi ai trimis pozele pe mail dar mi ai zis si k ai primit 300 pe ea :) deci asta inseamna k nu o mai ti pt mine si o dai la cei care dau mai mult ?

app, e complecta ? bandouri ? difuzor ? intreb pt k nu apar in poze

 

Nu e completa e cum o vezi in poza

Nu am nimic in plus la ea, asa am primit-o de la service cand am schimbat-o, ba cu cateva zgarieturi in plus.

mda,deci 300 + bandouri,difuzor + reparat ... :twoup: eu ma retrag :twoup: oricum am vb de 200 ,acuma daca vezi ca se cauta ceri 300 :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Speri sa iei mai mult? cereai 200, acum ai doua oferte la 300 si nu ai dat-o?

 

Am pus bara acum o ora pe net. Nu fac licitatie pe ea azi

Totusi starea ei este buna, si e pana la urma si originala

 

Nu inteleg ce va place voua pe forumurile romanesti sa incepeti sa va certati degeaba sau sa fiti ironici.

 

Pai cine se cearta aici? era doar o observatie. Ma miram ca ai cerut pe ea 200 si ai deja 2 oferte de 300 si tot nu ai vandut-o.

 

Pana la urma care e treaba ta? Vrei s-o cumperi? Vad ca esti veteran pe forumul asta si ma gandeam ca stii cum merge furtuna pe forumurile romanesti(ironii ironii si iarasi ironii). Nu vorbesti nici cu un "bijnitzar" de doi bani nici cu un "sef de schrott". Incerc sa-mi recuperez niste bani din dauna suferita.

Ti se pare gresit?

Link to comment
Share on other sites

Credca m-am facut destul de bine inteles. Nu ma repet ca o placa zgariata, ti-am spus ca eram doar curios de ce ai pus-o la vanzare cu 200 iar tu ai 2 oferte mai mari si tot nu ai vandut-o.

Si nu, nu ma intereseaza bara ta sparta.

Succes la vanzare.

Link to comment
Share on other sites

Credca m-am facut destul de bine inteles. Nu ma repet ca o placa zgariata, ti-am spus ca eram doar curios de ce ai pus-o la vanzare cu 200 iar tu ai 2 oferte mai mari si tot nu ai vandut-o.

Si nu, nu ma intereseaza bara ta sparta.

Succes la vanzare.

 

Daca te coplesea chiar atata de intens curiozitatea ta puteai sa-mi trimiti un mesaj sa ma intrebi nu sa mazgalesti topicul.

Mie nu mi se pare ca cer mult si am scris 300 sa stie cei ce vor intra pe topic ca am ridicat pretul datorita faptului ca mi sa oferit de mai multe ori 300.

Ramane la alegerea mea cui il vand si cand il vand, pana la urma trebuie sa vina omul cu banii, nu sa zica "il cumpar" si eu sa scriu "VANDUT" dupa care sa incep din nou topicul datorita minciunii romanesti. Presupun ca traiesti in romania si stii ce inseamna asta

Edited by TopasBlau
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.