Jump to content

Vand adaptor bluetooth Snap-in iPhone - 200 RON


b16juv

Recommended Posts

Adaptorul se poate folosi doar daca ai unde sa il pui, adica consola de telefon in cotiera, altfel nu face nimic. Practic adaptorul asta doar incarca iphone-ul si ii mareste semnalul, n-are nici o legatura cu bluetooth-ul.
Link to comment
Share on other sites

De ce are nevoie de o marire a semnalului?

 

Pai sunt modele, spre exemplu X5-ul care il aveam inainte, cu geamuri comfort, au ceva folie de protectie prin geamuri anti UV. Semnal GPS abia abia prindeam cu unitatea pe parbriz, detector radar nici o sansa, poti sa stai in Peco fix in fata usii cu sensor si degeaba, iar pe Valea Oltului, semnal la telefon lipsa.

Edited by WLF
Link to comment
Share on other sites

Adaptorul se poate folosi doar daca ai unde sa il pui, adica consola de telefon in cotiera, altfel nu face nimic. Practic adaptorul asta doar incarca iphone-ul si ii mareste semnalul, n-are nici o legatura cu bluetooth-ul.

Am si eu adaptor in cotiera doar ca este pentru Nokia si eu sunt fan Apple :twoup: si vreau pentru IPHONE.Am si bluetooth si merge IPHONE-ul pe el super fain dar as vrea sa-l si incarce de aceea m-ar interesa acest adaptor dar mai intai trebuie sa aflu sigur daca merge pe masina mea.De aceea am intrebat poate a incercat cineva pe E60 NON-LCI.

Link to comment
Share on other sites

Adaptorul se poate folosi doar daca ai unde sa il pui, adica consola de telefon in cotiera, altfel nu face nimic. Practic adaptorul asta doar incarca iphone-ul si ii mareste semnalul, n-are nici o legatura cu bluetooth-ul.

Am si eu adaptor in cotiera doar ca este pentru Nokia si eu sunt fan Apple :twoup: si vreau pentru IPHONE.Am si bluetooth si merge IPHONE-ul pe el super fain dar as vrea sa-l si incarce de aceea m-ar interesa acest adaptor dar mai intai trebuie sa aflu sigur daca merge pe masina mea.De aceea am intrebat poate a incercat cineva pe E60 NON-LCI.

Eu l-am folosit pentru E60-ul meu... 523i din 10.2005... asa ca merge perfect...

Link to comment
Share on other sites

Am primit adaptorul. Se pare ca vei primi banii abia la anu'... :)

 

Multumesc frumos.

 

SARBATORI FERICITE !

Poate o sa primesc bani tot anul...:twoup:)

 

Sarbatori fericite si La Multi Ani!

 

VANDUT!!!... Rog un moderator sa inchida topicul. Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.