Jump to content

[Vand] sau schimb 540i


mihai20

Recommended Posts

masina e din 98,facelift ulterior

cca 200.000 km

 

dotari :

cutie automata

pachet M exterior + suspensie sport oem

jante 17" rondell21

climatizare automata pe 2 zone

tapiterie piele

scaune electrice si incalzite

6 airbaguri

comenzi pe volan

geamuri electrice

xenon

computer de bord

pilot automat

 

probleme : geamul de pe dreapta fata blocat, bara fata sparta intr-un colt si cateva puncte de vopsea sarita prin partea din fata a masinii

pret 6234 euro

schimburi cu masini dupa 2003 :e60 530i/d sau 535d ,e90 335i/d xi/xd ,330i/d ,x3, x5 , eventual si alte marci tot suv sau clasa mare

evident cu diferenta din partea mea

0762.68.69.96

post-6801-1293406798_thumb.jpg

post-6801-1293406815_thumb.jpg

post-6801-1293406840_thumb.jpg

post-6801-1293406876_thumb.jpg

post-6801-1293406887_thumb.jpg

post-6801-1293406901_thumb.jpg

post-6801-1293406945_thumb.jpg

post-6801-1293407258_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Are cutie automată clasică, e normal s-o aibă din câte ştiu.

 

Depinde de luna fabricaţiei.

 

Plus că e maşină de America, se vede după capacul de portbagaj, probabil că ei au băgat cutiile steptronic un pic mai târziu faţă de maşinile europene.

Edited by Ciupanezu
Link to comment
Share on other sites

Cumva ai cumpărat-o de la cineva care stătea ĂŽn Ghencea?

Ştiu maşina de vreo 3 ani, arată foarte bine.

 

pai acolo sta proprietarul. e bun prieten cu mine si am pus anuntul pentru el, ca nu prea sta pe forumuri :twoup: . a nu se intelege ca sunt intermediar, cine ia masina de la el o ia, cu el o testeaza.

masina arata si merge bine, nu are becuri aprinse in bord, suturi la cutie, intreruperi etc. problemele pe care le are sunt marunte si le-am enumerat.

despre cutie.... nu stiu care e diferenta intre automata , steptronic, tiptronic, speedhift etc. pentru mine daca are 2 pedale e automata :) , daca cineva isi da seama din poza cum e.....steptronic sau clasica....eventual mai pun poze, ca sa ne lamurim

 

@ady viteza, o sa intreb despre jante daca le da separat, desi eu nu le-as da, ca dau foarte bine pe masina .

p.s. pe treiarul tau nu ar da bine :). si nici pe urs . eventual pe seria 7 cand iti iei

Edited by mihai20
Link to comment
Share on other sites

pai acolo sta proprietarul. e bun prieten cu mine si am pus anuntul pentru el, ca nu prea sta pe forumuri :twoup: . a nu se intelege ca sunt intermediar, cine ia masina de la el o ia, cu el o testeaza.

masina arata si merge bine, nu are becuri aprinse in bord, suturi la cutie, intreruperi etc. problemele pe care le are sunt marunte si le-am enumerat.

despre cutie.... nu stiu care e diferenta intre automata , steptronic, tiptronic, speedhift etc. pentru mine daca are 2 pedale e automata :) , daca cineva isi da seama din poza cum 3.....steptronic sau clasica....eventual mai pun poze, ca sa ne lamurim

 

Am ĂŽnĂželes.

Credeam cĂŁ o cumpĂŁrasei tu de la el.

Link to comment
Share on other sites

Schimb cu portbagaj normal ? Tot cu eleron de M, tot negru :twoup:

nu se descompleteaza masina. se vinde asa cum e , sau ramane la proprietar.

 

 

Un raspuns pt mine? :)

pai arata-mi si mie masina, un link sau niste poze aici......si zi-mi si la ce diferenta te-ai gandit, si poate ne intelegem :)

Edited by mihai20
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

bara fata a fost reparata unde era crapata; vopsite si bara fata, bara spate si retusate aripile unde sarise vopseaua .

pret 5611 euro, ca sa respect scaderea de 10% regulamentara, motorizarile mari nu prea au cautare

 

schimburi cu masini mai noi, nu neaparat bmw, dar neaparat motorizare decenta(prin decenta inteleg sa NU fie submotorizate) si dotari peste medie

Edited by mihai20
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.