Jump to content

taketi m40 b18.


Andum_power

Recommended Posts

Am un m40 b18 care ma ajuta sa mi intretin familia.daca aveam bani ma duce am la service.cum nu am,apelez la intelegerea voastra si va multumesc in avans!Problema e asa:la rece tacane(tachetii),cand se incalzeste nu mai tacane(tachetii)!daca o accelerez peste 4000rpm(la cald) incepe din nou,ca si cum pompa de ulei nu mai are presiune sau fluxul de ulei este ingustat undeva(mizerie undeva) si tachetii nu mai au presiune.tacanitul este f zgomotos,nu va ganditi ca ma deranjeaza tacanitul(,,normal'') de m40 pt k e al 3 lea motor(cunosc tehnoligia).Nu mai am bani si nu mi mai permit inca unul!Uleiul folosit este 10w40 Mobile si este schimbat acum 2 luni(1500km parcursi pana acum).Facea chiar si dupa ce l am schimbat.Am nev de masina pt k aceasta ma ajuta sa ajung la munca zilnic!

id:alexmpower

Link to comment
Share on other sites

Nu numai ca nu ajuta deschiderea mai multor topicuri cu acelasi subiect, dar este si o cale sigura catre suspendarea userului :twoup: .

 

Un singur topic este suficient. Daca nu ai primit un raspuns satisfacator solutia nu este sa deschizi mai multe topicuri cu aceeasi problema. Poate ceilaalti useri nu cunosc raspunsul. Sau poate nu au chef sa raspunda. Solutia este sa mergi la un service.

 

23. Flood. Nu este permisa postarea unui mesaj pe mai multe subiecte de conversatie. Orice comportament de acest gen va fi sanctionat imediat prin suspendare.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.