Jump to content

Vand doua cauciucuri 215.45.17


Recommended Posts

Vand doua cauciucuri 215.45.17 marca POTENZA

 

Pret 170 de lei ambele . Trimit oriunde in tara dar nu suport eu curierul . Sunt cauciucuri MIXTE si mai au 4-5 mm de carne . Sunt aduse din Germania si nu am apucat sa le pun pe masina .

 

Accept si diverse schimburi cu piese de E36 .

 

Relatii la Coffetime89

post-30893-1294603715_thumb.jpg

post-30893-1294603735_thumb.jpg

Edited by Daniel_Toa
Link to comment
Share on other sites

Cand am ajuns cu ele in oras la mine , am fost si eu la o vulcanizare sa mi spuna o parere . Nu au petece , galci nimic , si nenea de acolo avea un dispozitiv mic si cu ala a masurat mm de carne . Nu am facut poza cand a masurat , dar nici nu imi permit sa ma duc sa mai dau 10 lei pentru o analiza .
Link to comment
Share on other sites

Cand am ajuns cu ele in oras la mine , am fost si eu la o vulcanizare sa mi spuna o parere . Nu au petece , galci nimic , si nenea de acolo avea un dispozitiv mic si cu ala a masurat mm de carne . Nu am facut poza cand a masurat , dar nici nu imi permit sa ma duc sa mai dau 10 lei pentru o analiza .

din ce oras esti?

Link to comment
Share on other sites

Cand am ajuns cu ele in oras la mine , am fost si eu la o vulcanizare sa mi spuna o parere . Nu au petece , galci nimic , si nenea de acolo avea un dispozitiv mic si cu ala a masurat mm de carne . Nu am facut poza cand a masurat , dar nici nu imi permit sa ma duc sa mai dau 10 lei pentru o analiza .

din ce oras esti?

 

 

Din judetul Teleorman , orasul Turnu Magurele . Daca esti interesat de ele , ne putem intalni la mijlocul drumului adica in Alexandria .

Edited by Daniel_Toa
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.