Jump to content

VAND Promotie Ulei BMW 5W30 si 5W40


Recommended Posts

Asa cum spune si titlul in momentul de fata am o promotie pentru uleiul original BMW.

 

5W40 - 25 lei pentru bidonul de 1l

5W30 - 35 lei pentru bidonul de 1l

 

De asemenea vand orice piesa de BMW atat OEM cat si pe producator.

 

Asteptam cererile Dvs.

 

Alex

0728 936 446 / 0765 154 481

Link to comment
Share on other sites

16. Nu este permisa transformarea semnaturii, a nick-ului sau a avatar-ului in reclama comerciala. Sunt interzise: numele de companii, ofertele de servicii, produse, date de contact, link-uri sau nume de site-uri web. Orice nick care se incadreaza in aceasta categorie va fi suspendat definitiv si fara preaviz.

citeste mai intai regulile de postare la Mica Publicitate...

http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?act=SR&f=72

 

apoi, daca doresti sa prestezi pe acest site, solicita schimbarea username-ului pe topicul dedicat:

http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?sho...8&hl=change

 

succesuri ! :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Masina are filtru de particule deci mai mult ca sigur de fabrica s-a pus BMW long life 04 dupa stiinta mea dar pentru a fi absolut sigur vreau si motorizarea.

 

Sunt multe variante de ulei in functie de motorizare si chiar nu este loc de greseala.

 

Pe E91 s-au folosit uleiuri de la 5w40 / 5w30 / 0w40 / 0w30 etc... avem disponibil oricare dintre aceste uleiuri insa vreau sa fim siguri inainte de a lua o decizie.

 

Alex

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 6 months later...
  • 3 months later...

vreau sa fac o revizie totala si ma intereseaza niste preturi am un 320d din '99 (100 / 136; 1951; M 47 D 20, M47204D1)

 

fostul proprietar ii punea Castrol 5W-40 eu cand i-am facut schimbul prima data i-am pus ulei de la BMW 5W-40 masina are in bord 170000km nereali binenteles, prin absurd presupun ca are vreo 270000km, ce imi recomanzi?

 

FILTRELE SA FIE DE LA "MANN"

 

filtru aer

filtru polen

filtru motorina

filtru ulei

filtru epurator

ulei caseta directie (un mecanic mi-a recomandat TQ D III ATF)

ulei cutie viteze 75W-80 (desi din cate am citit pe cutia de viteze scrie lifetime, da na si nu cred ca stica daca il schimb)

lichid frana

antigel

 

Cu Stima

Edited by vuselo2502
Link to comment
Share on other sites

salut, spune si mie niste preturi la urmatoarele:

-2 bielete antiruliu fata (originale\producator)

-5 litri ulei BMW 5w30

-2 bucsi bara stabilizatoare fata (originale\producator)

-filtru ulei mann

-filtru benzina mann

-filtru aer mann

-filtru polen

Mentionez ca masina este bmw e46 sedan, 318I,143 cp, fabricatie luna 11, anul 2003.

multumesc!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.