Jump to content

accesorii design tuning


Recommended Posts

Vand:

-paravanturi heko fata spate 140 lei

-deflectoare capota 150-250 lei

-huse capota 60 lei

-huse capota personalizate

-huse volan

-huse schimbator, frana piele 40lei

-huse speciale interior cu optiunea de a alege materialul, culorile, cusaturile plus orice idee pt personalizare

-capace inox oglinzi

-manere inox

-bandouri laterale

-praguri inox

-lamele inox portbagaj

-capete tobe inox

-tobe sport inox

-presuri interior

-xenoane

-angel eyes

-becuri cu smd

-etc

 

pentru instructiuni de instalare nu ezitati sa ma contactati ID nutzu345, tel 0761485909

 

livrare prin posta gratuit in toata tara

livrare prin urgentcurier in toata tara 25 lei

slobozia IL si bucuresti livrare personala

 

MS ID oriceauto , vio345, nutzu345

tel: 0766263301, 0761485909

Edited by oriceauto
Link to comment
Share on other sites

puteti sa va uitati si pe www.mai-usor-cu-reclama-neautorizata.ro

mesenger nutzu345

cateva poze cu tobe, cele din inox marca YED sunt 240 lei, cele doar cu cap din inox 140 lei

am si capete din inox marca YED intre 60-100 lei, dar nu am poze momentan

o husa din piele pt volan e 35 lei si nu am poza momenan

husele de capota sunt 60 lei (pretul poate creste in functie de culori, marimea husei(daca este pe toata capota) sau alte elemente de personalizare)

 

capace oglinzi sunt intre 100 lei cele din plastic si cromate si 150-200 cele din inox

 

mesenger nutzu345

tel 0761485909

Link to comment
Share on other sites

Paravanturi?=))

Porcariile alea erau pe daciile 1310,cu naiba sa pui asa ceva pe E90?!?!?!?!?!

hahahaa

Asta e, asa sunt eu mai taran,ce sa-i faci, nu toti au gusturile tale, eu vad partea practica a paravanturilor.

 

hahahaa...da` dc te ataci asa,ca n`am spus ca esti taran?!

Si...care ar fi "partea aia practica" la aceste paravanturi,incat sa nu te intereseaza asa mult designul masinii?!

De curiozitate asa...

Link to comment
Share on other sites

Vad ca vinzi o sumedenie de tobe de esapament! Dar , aceste tobe nu pot fi montate oricum si pe orice masina/motor!!! Ele trebuie sa fie "dedicate" pe fiecare tip de motor (benzina si, mai ales, diesel), apoi pe puteri si capacitati cilindrice! Nu exista "tobe universale", adica o cumpar si o montez pe orice masina din parcare! Daca esti VANZATOR, oferi toate datele tehnice ale fiecareia. Daca esti doar un intermediar (le iei din China si le dai pe aici), e o problema! Esapamentul nu este o aparatoare de vant!!!

Cu stima

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.