Jump to content

[Vand] Cruise Control BMW seria 3 - Switch unit steering column


Recommended Posts

citeste postul 21 mi se pare sau scrie INCLUDE

ce ai scris mai sus e adevarat dar te cam contazici

 

 

Eu cred ca nu prea ai ce face..te plictisesti...si faci semantica aiurea...

 

 

"Pilot automat/cruise control/tempomat BMW E90 E92 (vezi pozele de la Post #1). Include:

Switch unit steering column - 61316989580 (cruise, comenzi volan, rain sensor)

Capac inferior coloana volan nou-nout"

 

Cine se contrazice? Unde? Mi se pare mie sau se observa si niste paranteze care cuprind cateva din caracteristicile piesei, ale codului respectiv? In anunt scrie si coloana volan..poate vrei si asta in pret... eventual BMW E90 E92. Ar trebui sa ofer si cate unul din ele pentru cei 200, nu? PAna una alta, daca te intereseaza piesa, vorbim. Daca nu, de ce pierdem timpul?

Edited by mihaipg
Link to comment
Share on other sites

Nu te mai agita degeaba Mihai.

Pretul e foarte bun si stiu pentru ca are un prieten un E90 LCI si a intrebat la AG Pitesti cat il costa sa aiba tempomat si era putin peste 2000 de RON.

 

Bro - nu ma agit. M-a racait un pic cu comentariile deosebite si m-a mancat sa stau sa explic. ;)

Link to comment
Share on other sites

bine ai dreptate

eu am tempomat si credeam(sau cel putin asa am crezut fiind pus in paranteze)ca vinzi acel senzor

eram curios daca merge facut retrofit

nu vreau sa fiu rautacios dar cand am vazut ca scrie "include switch ;;;;;;;(,,,,,,,,,)

acum cred ca intelegi de ce te-am intrebat de senzor

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.