Jump to content

CD player oem BMW


Recommended Posts

Este extrem de mare pretul :twoup:

Te rog sa te interesezi inainte sa postezi. Cauta te rog acest produs pe ebay si zi-mi la ce pret il gasesti.

tu compari anturaju` de pe ebay cu romania :) intradevar pe ebay sunt f scumpe si nu numai cd playerele orice piesa ///m sau mai rara are un pret extrem de mare.aia pun preturi mari pt au si bani strainii,isi permit sa dea atatia bani cand salariu lor este de 3000euro.multi fac comparatie dintre piata de pe ebay si piata din romania.cum sa iti plateasca omu 280euro pe el cand salariul lui este poate mai mic de 280e....

ce ar fi daca as vinde si eu o bara de fata stock oem pe 120euro cat se vinde pe ebay?ar mai cumpara cineva de la mine?cand pe 120e cumpara de la altu 3 bari la acelasi pret?

eu am dat pe al meu 550lei CD43 oem ca nou la noi in romania de la un baiat de la BM.

pe 200euro ai sanse 100% sa gasesti client dar 280e e cel mai mare pret vazut de mine in romania la cd43 si cum banii sunt tot mai putini nu cred ca lumea mai face investiti din astea prostesti.

ca sa iti mai dau cateva exemple vazute de mine acum cateva seri pe ebay:

senzori pdc oem e36 300euro pe ebay pe cand la noi se vand pe 50-100e maxim.

vadare 1500euro ebay pe cand la noi se cand pe 600-1000e maxim

instalatie HK ebay 350e-400e pe cand la noi 150e-200e

eleron gt ebay 400-500e la noi 150e-250e

 

astea sunt preturi reale.cand o sa locuiesc in germania si o sa am salariu 3000euro atunci o sa dau si eu banii aia pe ele.pana atunci cumpar la pretul de romania ca locuiesc in romania si muncesc in romania pe un salariu de nimic.

 

sper sa nu te superi pe mine ca sunt roman.

Link to comment
Share on other sites

in utimile 6 luni am avut in mana 2 interioare vadare si cam 3 eleroane gt care puteau fi ale mele dar le-am refuzat.am fost fraier...acum regret.cel mai mult imi pare rau de vadarele hurricane alcantara electrice si incalzite :|:| le puteam achizitioana cu 650e si interior normal la schimb care facea 100e.
Link to comment
Share on other sites

Da, mi se pare un pret decent pentru pentru ele ... dar hai sa privim problema altfel: Esti de acord cu mine ca aceste piese sunt cat de cat rare? Si ca in curand vor deveni si mai rare?

P.S.: CD playerul nu este varianta aceea comuna de la rover :twoup:

Edited by ullise
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.