Jump to content

M paket...


Calin325

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 136
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

-pachetul costa 1300 euro pentru ca esti membru BMW te costa 950 euro;

-il pot aduce pana in 15 ianuarie ;

-pot sa iti dau si factura dupa 20 ian.

 

o seara placuta!!

Lucian

168818[/snapback]

Ma intereseaza un kit M5 pt 525da 2001.Cum facem?Cu banii si....Poti sa pui un pdf cu ce contine??

Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

Ma intereseaza un kit M5 pt 525da 2001.Cum facem?Cu banii si....Poti sa pui un pdf cu ce contine??

Multumesc!

203649[/snapback]

 

 

buna ziua!

 

pretul era valabil pentru luna decembrie cand au avut cei de la BMW niste superoferte pentru pachetele aerodinamice.

va pot comunica un pret actual daca imi dati mai multe detalii despre masina.poate chiar seria de caroserie.

 

o zi buna!

lucian

Link to comment
Share on other sites

buna ziua!

 

pretul era valabil pentru luna decembrie cand au avut cei de la BMW niste superoferte pentru pachetele aerodinamice.

va pot comunica un pret actual daca imi dati mai multe detalii despre masina.poate chiar seria de caroserie.

 

o zi buna!

lucian

203711[/snapback]

Fa-mi um pret si ce contine kitul

Link to comment
Share on other sites

buna ziua,

 

va pot aduce pachet AC-S.trebuie sa stiu in cate usi este masina,an de fabricatie si daca are PDC...

 

o zi buna!!

Lucian

203707[/snapback]

masina este in 4 usi, an 2003 si nu are PDC. cand poti sa-mi trimiti niste poze si o oferta de pret? sau daca ai ceva mai "interesant" pt e46 320dA sedan facelift astept sa-mi arati.

Link to comment
Share on other sites

Salut Lucian,

 

m-ar interesa si pe mine daca poti face rost si la ce pret pentru:

- grila de bara

- oglinzile

- eleronul de luneta

din kitul de E39 - ACS5

Pentru ca din ce se vede restul pare sa fie kitul standard de M. Asa ca banuiesc ca nu trebuie comandate spoilere de la Schnitzer.

 

Pun si poze ca sa le poti identifica mai bine.

post-2719-1173375976_thumb.jpg

post-2719-1173375989_thumb.jpg

post-2719-1173376004_thumb.jpg

post-2719-1173376014_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

si ma mai intereseaza oglinzi de M3. am vazut pe un e46 ca al meu si dadeau foarte bine  :blink:

203747[/snapback]

 

buna ziua

 

am studiat ofertele celor de la G-POWER si AC-SCHNITZER pentru masina dvs.Din pacate nu va pot pune la dispozitie poze cu pachete pe care ei le ofera deoarece nici ei nu au.Daca vizitati site-urile celor 2 producatori o sa vedeti acolo poze.

www.g-power.de

www.ac-schnitzer.de

AC-SCHNITZER au un pachet aerodinamic care costa 1350 euro.

G-POWER au 3 variante de pachete.cel mai ieftin este 1450 si cel mai scump este 1700 euro.

 

eu va recomand pachetul aerodinamic M original la care v-am atasat si o poza.costa 1400 euro dar pentru ca sunteti membru al clubului BMW il puteti achizitiona la 1100 euro.

 

oglinzile M3 costa 800euro.pentru ca sunteti membru al clubului BMW le puteti achizitiona la 690 euro.

 

o zi buna!!

post-2353-1173433302_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Salut Lucian,

 

m-ar interesa si pe mine daca poti face rost si la ce pret pentru:

- grila de bara  450EURO

- oglinzile  590 EURO/ SET     

- eleronul de luneta  340 EURO

din kitul de E39 - ACS5

Pentru ca din ce se vede restul pare sa fie kitul standard de M. Asa ca banuiesc ca nu trebuie comandate spoilere de la Schnitzer.

 

Pun si  poze ca sa le poti identifica mai bine.

203866[/snapback]

Link to comment
Share on other sites

Fa-mi um pret si ce contine kitul

203724[/snapback]

 

buna ziua

 

pachetul costa 2100 euro.pentru ca sunteti membru clubului BMW il puteti achizitiona la pretul de 1845 euro cu TVA.

kitul contine:bara fata completa,bara spate completa, scut motor, scut cv,proiectoare,gurile de aer pentru frane,carenaj roata,si multe alte plasticuri pentru dirijarea aerului.

 

o zi buna!!

Lucian

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.