Jump to content

[Vand] Pachete M Technik II sau M3 NOI!


KiLLaH

Recommended Posts

De ce kit-ul de M3 este mai ieftin decat cel de M pachet ?! De obicei este invers: o bara fata si bara spate de M3 sunt mai scumpe decat cele de M pachet.

As vrea sa stiu pentru ca este o diferenta de 1000 de lei intre ele si deloc de ignorat, in cazul unei achizitionari. Sunt ambele originale ?

Edited by shimano
Link to comment
Share on other sites

De ce kit-ul de M3 este mai ieftin decat cel de M pachet ?! De obicei este invers: o bara fata si bara spate de M3 sunt mai scumpe decat cele de M pachet.

As vrea sa stiu pentru ca este o diferenta de 1000 de lei intre ele si deloc de ignorat, in cazul unei achizitionari. Sunt ambele originale ?

Pentru ca NU este de origine (OEM), ci unul chinezesc. (l-am gasit pe site-uri din China). Desi, scrie in primul posta ca toate sunt ORIGINALE (OEM), etc etc.

BMW nu vinde kit ///M mai ieftin decat M pack! Si nici NU EXISTA kit ///M3 pentru E90 "normal". A postat niste poze anterior. Uita-te si iti explici singur!

Cu stima

Link to comment
Share on other sites

omule, cat poti tu sa te agiti, uita-te oriunde ca, Kit-ul M e mai ieftin decat M-Technik. Prefer sa-mi vand marfa pe alte site-uri. Se poate inchide topic-ul. Nu am nevoie de atatia bagatori in seama.
Link to comment
Share on other sites

omule, cat poti tu sa te agiti, uita-te oriunde ca, Kit-ul M e mai ieftin decat M-Technik. Prefer sa-mi vand marfa pe alte site-uri. Se poate inchide topic-ul. Nu am nevoie de atatia bagatori in seama.

 

Te rugasera toti sa postezi poze din care sa reiasa ca sunt piese de ORIGINE (OEM), asa cum ai spus! Deci, nu e de inteles nemultumirea ta! Sau, are o singura explicatie!!

Bafta pe alte site-uri! Poate acolo nu se uita la ce cumpara!!

Cu stima

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.