Jump to content

[Vand] piese noi pt BMW, atat OE cat si aftermarket


Recommended Posts

Vand piese noi pt BMW, atat OE cat si aftermarket, in special filtre si consumabile, marci de la Mann, Mahle pana la Champion, Filtron, Starline in functie de cerintele si bugetul fiecaruia.

 

Locatie magazin Arad.

Trimit in toata tara prin curier ( Urgent Curier ) cu plata ramburs, plata la client sau in functie de valoarea achizitiei transport gratuit !

 

Se ofera factura si garantie, evident in cazul garantiei se aplica conditia ca piesele sa fie montate in service autorizat.

 

Program : Raspund cererilor de pret direct aici pe forum de luni pana vineri intre orele 9 si 16

 

La orice achitizitie de mai multe piese se face discount, se rotunjeste pretul in jos, facem sa fie bine.

Link to comment
Share on other sites

salut, aparatorile noroi bucatile cele mici fata stanga si dreapta ce vin prinse si de spoiler, senzor temp ext si mufa de alimentare pt el, grilele spoiler fata alea dejos de proiectoare. aripa stanga fata albastra originala. preturi

Pentru ce model ? :rolleyes:

Sau ai o serie de sasiu ? Ultimele 7 caractere

Link to comment
Share on other sites

salut, aparatorile noroi bucatile cele mici fata stanga si dreapta ce vin prinse si de spoiler, senzor temp ext si mufa de alimentare pt el, grilele spoiler fata alea dejos de proiectoare. aripa stanga fata albastra originala. preturi

 

 

Sa imi spui din poze daca la aparatori te referi la cele partiale nr 8 si in poza cu ornamentele daca te referi tot la piesa numaru 8 din poza sau alta !

 

Senzorul de temp - 100 pe Febi, 165 OEM BMW

Mufa - 10 lei OEM BMW daca e cu 2 poli, daca e cu 3 e 55 OEM BMW :wacko: (nr 3 in poza)

 

Aripa din pacate nu te pot ajuta :no:

post-46135-0-41193000-1299483741_thumb.jpg

post-46135-0-07172200-1299483752_thumb.jpg

post-46135-0-36961500-1299483758_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

18301728208,bielete directie +capetele de bara preturi te rog,pentru e46,318i,nfl,an 2000.da-mi pm,daca se poate,ms.

 

18301728208 - 55 OEM BMW sau 18 Victor Reinz ( garnitura evacuare )

Cap bara - Meyle 83, Lemforder 150 /buc

Bieleta directie - Meyle 85, Delphi 90, Lemforder 120 /buc

 

 

P.S - nu pot da inca PM-uri

Link to comment
Share on other sites

Sa imi spui din poze daca la aparatori te referi la cele partiale nr 8 si in poza cu ornamentele daca te referi tot la piesa numaru 8 din poza sau alta !

 

Senzorul de temp - 100 pe Febi, 165 OEM BMW

Mufa - 10 lei OEM BMW daca e cu 2 poli, daca e cu 3 e 55 OEM BMW :wacko: (nr 3 in poza)

 

Aripa din pacate nu te pot ajuta :no:

la aparatorile de noroi alea nr8 din poza sunt si la ornamentele de la spoiler cele cu nr7 sunt, cele nr 8 nu stiu la ce vin.. mufa de la senzorul de temp nu stiu cu cati poli este ca nu o mai am deloc deci nu stiu de care trebuie... ast rasp

Edited by whisperer
Link to comment
Share on other sites

la aparatorile de noroi alea nr8 din poza sunt si la ornamentele de la spoiler cele cu nr7 sunt, cele nr 8 nu stiu la ce vin.. mufa de la senzorul de temp nu stiu cu cati poli este ca nu o mai am deloc deci nu stiu de care trebuie... ast rasp

Aparatorile de noroi ( nr 8 din poza )

160 OEM BMW

50 pe Aftermarket

 

Poti sa imi dai seria de sasiu ? Ultimele 7 sa vedem daca imi da tipul de senzor ( cu 2 sau 3 poli ) si ornamentul nr 7 !

Link to comment
Share on other sites

Aparatorile de noroi ( nr 8 din poza )

160 OEM BMW

50 pe Aftermarket

 

Poti sa imi dai seria de sasiu ? Ultimele 7 sa vedem daca imi da tipul de senzor ( cu 2 sau 3 poli ) si ornamentul nr 7 !

serie ultimele 7.....KV83018

si grilele alea de la bara sa nu ma uiti

Edited by whisperer
Link to comment
Share on other sites

serie ultimele 7.....KV83018

si grilele alea de la bara sa nu ma uiti

 

Conform seriei de sasiu senzorul e cu 2 poli ! Mufa lui e aceea la 10 lei, asa imi da BMW Etka !

 

Problema e la grile, mie dupa serie imi da ca grilele nr 6 din poza nu 7 :mellow:

Nr. 7 OEM - 80 \buc :angry2:

Link to comment
Share on other sites

Conform seriei de sasiu senzorul e cu 2 poli ! Mufa lui e aceea la 10 lei, asa imi da BMW Etka !

 

Problema e la grile, mie dupa serie imi da ca grilele nr 6 din poza nu 7 :mellow:

Nr. 7 OEM - 80 \buc :angry2:

scuze ca nu am rasp da grilele sunt cele nr 6 din poza. poti sa-mi spui si la ele pret.. deci aparatorile noroi cele mici nr8 din poza, mufa de alimentare de la senzorul de temp, grilele de la spoiler nr6.. cele aftermarket se potrivesc??

Link to comment
Share on other sites

si grilele aftermarket ai? ce pret au.. si mufa aia de alimentare pt senzorul de temp..

Mufa cu 2 poli e 10 RON OE ! Conform serieri de sasiu ETKA zice ca ai cu 2 poli !

 

Cumva asa arata grile alea ? ( vezi poza )

post-46135-0-93467600-1300345305_thumb.jpg

Edited by Tirex
Link to comment
Share on other sites

Salut

Am nevoie de urmatoarele piese pt un 530D 2002 (WBADL81030GX61454)

 

TAMPON MOTOR STG

TERMOSTAT

CUREA TRANSMISIE

BRAT INFERIOR STG SPRE SPATE CU BUCSE SI PIVOT

CAP DE BARA STG

ROLA INTINZATOARE CU SUPORT

BIELETA DE DIRECTIE STG

ORING JOJA ULEI

PLACUTE FRANA FATA

BIELETA ANTIRULIU STG

INTINZATOR CUREA TRANSMISIE

POMPA APA

BIELETA ANTIRULIU DR

ROLA GHIDARE

CAP DE BARA DR

SENZOR TEMPERATURA EXTERIOARA

BRAT SUPERIOR FATA DR SPRE FATA

BUCSE BARA STABILIZATOARE

BRAT SUPERIOR FATA STG SPRE FATA

SET BUCSI BRATE FATA INF SPRE FATA

AMORTIZOR FATA STG+DR

TERMOSTAT EGR

BRAT INFERIOR DR SPRE SPATE CU BUCSE SI PIVOT

BIELETA DIRECTIE DR

RULMENT CU FLANSE AMORTIZOR

DISC FRANA FATA

TAMPON MOTOR DR

 

+ filtrele (polen, aer, combustibil)

+ ulei (5w30 - 10l)

+ antigel

+ lichid frina

+ ulei servodirectie

 

Astept oferta vladik2000 at gmail.com

sau PM

 

 

Va multumesc!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.