Jump to content

problema bec placutele de frana


Fan4BMW

Recommended Posts

Am de foarte mult timp aceasta problema cu becul de la placutele de frana , am schimbat placutele de frana le am pus noi am schimbat senzorul pentru placutele de frana este pus nou , am duso pe tester so resetez a resetat tot ce se putea reseta , am scos bornele de n ori , am incercat varianta cu cheile pe pozitie si asa mai departe ,nu mi a mai ramas nici o idee are cineva vreo idee cum sa sting becul inafara de a scoate becul din bordul masini ? va multumesc anticipat.
Link to comment
Share on other sites

a da chiar am si uitat ca e duminica apropo mai astept si alte idei poate mai vine cuiva vreo idee pentru reparatia acestei probleme inafara de cele postate de baieti mai sus apropo baieti va multumesc ca mi ati raspuns asa repede
Link to comment
Share on other sites

Daca maine e Duminica, acum e sambata seara, deci majoritatea is cu bemve'urile la agatat. Asa ca numai astepta asta seara pe nimeni aci'. ;)

 

 

Astia care sunt online acum, au carutzele stricate sau e inchis la peco.

Edited by SBL
Link to comment
Share on other sites

a da chiar am si uitat ca e duminica apropo mai astept si alte idei poate mai vine cuiva vreo idee pentru reparatia acestei probleme inafara de cele postate de baieti mai sus apropo baieti va multumesc ca mi ati raspuns asa repede

Colegu chiar a inceput sa-mi fie mila de tine cate tragi cu masina asta si tot nu te lasi ! BRAVO ! Stai linistit ca vine soarele si pe strada ta ! Daca erai din Bucuresti chiar veneam sa te ajut cu rezolvarea problemelor !

Link to comment
Share on other sites

Colegu chiar a inceput sa-mi fie mila de tine cate tragi cu masina asta si tot nu te lasi ! BRAVO ! Stai linistit ca vine soarele si pe strada ta ! Daca erai din Bucuresti chiar veneam sa te ajut cu rezolvarea problemelor !

 

mersi cristian7 asta e dovada de omenie din partea ta si de domnie esti un om de mare character asta e doar ce sti tu pana acuma cat am tras , am mai muscat multe probleme pana acuma cu masina asta , problema e ca nu prea am bani ca sunt elev ca eu am vise mari cu ea nu am de gand so dau pentru ca e si prima masina si primul bmw , si o ador , ma am indragostit de ea daca pot sa zic asa ... acu mi sa stricat si sonda lambda , si rulmenti pe spate sunt sparti , trebuie sai schimb si un cablu de masa de la alternator pe caroserie , + multe altele pe care deja le consider nimicuri fata de problemele mari pe care le am ... e nasoala treaba ca sunt copil nu am decat 20 de ani si pe la mai toate servisurile care ma duc ma trag in tapa cum vor iei ...si am mai auzit pe cineva pe forum in posturile anterioare are bani dal in "p..." nu nu am bani numai eu si dumnezeu stiu cate sacrifici fac si eu si parint imei pt bani aia ca sa intretin masina asta...cn nu trece prin ceea ce trec eu nu are de unde sa stie..

 

sa nu iti fac lista complecta cu probleme prin care am trecut si probleme pe care le am pentru ca imi vei spune so duc la fiare vechi

Edited by Fan4BMW
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.