Jump to content

[Schimb] interior E90 sport, piele brj + comenzi electrice + memorii


DJ 86 WAW

Recommended Posts

Schimb interior sport E90 comenzi electrice cu interior sport cu comenzi manuale.

 

Am urmatoarele piese:

- Scaune fata cu comenzi electrice si memorii pt. scaunul soferului

- Bancheta cu cotiera cu saculet, rabatabila 1/3 si 2/3

- Fetele de usi

- Cotiera

- Alte plastice

 

Interiorul arata bine, este folosit 30.000 km,

 

Ma intereseaza interior sport cu comenzi manuale, preferabil cel cu piele pe laterale si material textil pe interior (negru)

 

Cei interesati vor primi poze, momentan nu am facut.

 

Relatii prin PM sau la telefon 0765.276.354

Edited by DJ 86 WAW
Link to comment
Share on other sites

cand am cautat nu am gasit . totusi care e motivul schimbului ? CA nu prea are sens sa downgradezi doar pt comenzi manuale

 

 

banuiesc pentru ca interiorul cu piele partiala nu transipiri tare vara in el si nu e frig tare iarna in el si pentru(parerea mea ca am avut) ca se intretine mult mai greu culoarea asta decat negru...intradevar e frumoas tare interiorul crem dar trebuie sa fii foarte atent cu ce te imbraci si se imbraca pasagerii...

 

mie mi-a lasat unul scaunul dreapta fata patat de "albastrul de blugi" :bashwall: ....altul de la curea mi-a lasat o dunga maro -_- ...

Link to comment
Share on other sites

cand am cautat nu am gasit . totusi care e motivul schimbului ? CA nu prea are sens sa downgradezi doar pt comenzi manuale

 

Acesta nu este interiorul masinii mele, eu am scaune normale din material textil, si nu vreua piele, imi place culoarea, chiar daca se intretine mai greu dar pielea se si curata usor.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Schimb interior sport E90 comenzi electrice cu interior sport cu comenzi manuale.

 

Am urmatoarele piese:

- Scaune fata cu comenzi electrice si memorii pt. scaunul soferului

- Bancheta cu cotiera cu saculet, rabatabila 1/3 si 2/3

- Fetele de usi

- Cotiera

- Alte plastice

 

Interiorul arata bine, este folosit 30.000 km,

 

Ma intereseaza interior sport cu comenzi manuale, preferabil cel cu piele pe laterale si material textil pe interior (negru)

 

Cei interesati vor primi poze, momentan nu am facut.

 

Relatii prin PM sau la telefon 0765.276.354

 

 

 

 

 

 

 

E ceva timp de cand e pus anuntul si nu cred sa mai fie sanse sa il mai ai, dar totusi indraznesc sa te intreb....mai este valabil?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.