Jump to content

E12 in curs de restaurare


lucian

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Salut! Ma bag si eu in seama... :blink: am daca-i cineva interesat doua E12, 520, unul inmatriculat unul nu. Daca este cineva interest pot reveni cu amanunte si eventual poze!

173408[/snapback]

la ce pret e ala inmatriculat???

in ce stare si din ce an...eu sunt interesat...sau lasa-mi un nr de tel pe p.m

Link to comment
Share on other sites

Un pret 800 euroi :blink:

un istoric: vorbim de un 520 din 82' inmatriculat pe pers fizica acte ok! problema este ca masina a suferit un transplant si s-a transformat din carburatie in injectie, din 4 trepte in 5 rezultatul excelent :) dar din vari motive acum duce lipsa de pompa benzina, debitmetru, calculator, injectoare si evident sarme injectie ( au fost donate care un prototip mai tanar) rezolvarea din punctul meu de vedere este un al doilea e12; 520 (neinmatriculat) tot injectie perfect functional. La pachet totul valoreaza 1400 euroi! din nefericire acum am decat poze cu cel inmatriculat!

post-1877-1168875524_thumb.jpg

post-1877-1168875549_thumb.jpg

post-1877-1168875577_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
la ce pret e ala inmatriculat???

in ce stare si din ce an...eu sunt interesat...sau lasa-mi un nr de tel pe p.m

178207[/snapback]

 

pe al meu nu-l vrei? ti-l dau ieftin, ca esti membru clubului:))

aripi noi, jante alu., motor 2.3 din 84. treb. vopsit.

daca vrei sa-l vezi...e pe vacaresti.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
pe al meu nu-l vrei? ti-l dau ieftin, ca esti membru clubului:))

aripi noi, jante alu., motor 2.3 din 84. treb. vopsit.

daca vrei sa-l vezi...e pe vacaresti.

195454[/snapback]

Il vad d emulte ori pe Vacaresti, arata bine masina dar trebuie vopsita :blink:

Link to comment
Share on other sites

scuze dar 800 de euro e cam mult nu ti se pare la starea in care e...

situ pe cineva care a dat un e12 525 cu 500.fara discutii.si arata muuuuult mai bine decat a ta.

219040[/snapback]

Nu-i cu suparare, avem cu totii dreptul la opinie. Daca esti interesat putem discuta si cine stie poate obtii doua masini la pret de una! :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Salut!

Sunt un nou membru al clubului si vreau sa va arat si masina mea daca sunteti interesati!

Este tot un e12 dar din '78 si din '90 cand l-am luat pe primul am intalnit destule aspecte pozitive la modelul asta!

226365[/snapback]

Bine ai venit pe forum, asteptam pozele :blink: :) .Succes!

Link to comment
Share on other sites

post-5667-1177531083_thumb.jpgpost-5667-1177531049_thumb.jpgpost-5667-1177531120_thumb.jpgSalut din nou!

Am ajuns acasa si acum o sa pun fotografiile! sunt doar trei, dar asa arata masina acum aproximativ 8 luni, acum fiind in curtea unei rude. mi-a facut ceva probleme motorul si nu i-am mai dat de cap!

Daca va place masina, vreau sa va spun ca in afara de tapiteria de pe scaune care este cusuta de mine, restul este original!

Link to comment
Share on other sites

post-5667-1177531083_thumb.jpgpost-5667-1177531049_thumb.jpgpost-5667-1177531120_thumb.jpgSalut din nou!

Am ajuns acasa si acum o sa pun fotografiile! sunt doar trei, dar asa arata masina acum aproximativ 8 luni, acum fiind in curtea unei rude. mi-a facut ceva probleme motorul si nu i-am mai dat de cap!

Daca va place masina, vreau sa va spun ca in afara de tapiteria de pe scaune care este cusuta de mine, restul este original!

226495[/snapback]

in august o sa cumpar un e12 sau un e28

ofer maxim 500 euro

cine e interesat?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.