Jump to content

BMW M3


anunaky

Recommended Posts

Buna! Sunt nou pe forum si tocmai (acum 3 zile) mi-am achzitionat din Germania un M3 E36 coupe. Sper sa fi facut o achizitie buna. Pretul a fost 7400 euro. Masina merge impecabil, nu are probleme majore (cate o uzura mica la tapiserie, in rest ok!). Va rog dati-va cu parerea. (pozele sunt facute cand inca era in kauf)

post-2684-1161538692_thumb.jpg

post-2684-1161538706_thumb.jpg

post-2684-1161538720_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Fratilor. Eu nu am nimic... Dar baiatu asta minte de ingheata apele!!! Masina din primele poze inca nu a fost cumparata, iar cea lovita nu este cea din primele poze (priviti jantele sunt altfel, si scaunele nu sunt negre la cea lovita).

142105[/snapback]

Mda,clar gentile sunt altfel, iar cea lovita seamana mai mult cu un M3-E46!!!!!!!!! Plus ca fotografia nu prea arata a fi facuta in Romania!

Edited by theotien
Link to comment
Share on other sites

Asta noapte in cheile bicazului, aproape de barajul bicaz.Mi-a fugit spatele si am comis-o.

142096[/snapback]

 

Daca ai lovit-o azi noapte, si poza cu ea accidentata ai postat-o la ora 8.07, cand nici nu era lumina bine afara, ma intreb la ce ora ai facut poza!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.