Jump to content

[Vand/Schimb] bara M e46 cu bara facelift an 2004


Recommended Posts

Am o bara de M *cea din poza* cred k de M este :D si as vrea sa o dau pe una originala dupa 2004 facelift cu totul , grile si proiectoare ! Culoarea este negru metalizat *o sa ma uit sa vad codul de culoare* , bara mea o dau cu tot cu grile, proiectoare,unu este crapat , duzele de aer, este si un pic atinsa pe la aripioare de la borduri , !! Diferenta este discutabila 200e !

post-27688-0-72618700-1300229397_thumb.jpg

post-27688-0-85731000-1300229447_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

salut. bara pan la urma e de coupe sau sedan ? vad ca nu are bandouri,desi e pe un sedan! masina mea e tot neagra,facelift ('04) si are bara normala...as fi dispus sa facem schimb.

 

PS: bara e oem ?

sal bara intradevar e de coupe, insa merge ff bine pusa pe sedan, ma intereseaza schimbul normal, de aceeea am si pus-o aici , ti-o dau cu tot cu trasee pt aer , grile si proiectoare, si asa vreau sa mio dai si u..insa e normal sa imi mai dai o diferenta ! bara e oem ! astept un mesaj cu diferenta pe care o poti da u...una realista !

Link to comment
Share on other sites

bara a fost sparta sau chituita? ma intereseaza pe mn ...am bara oem normala pe masina si as face schimb cu tine...masina mea tot din 2004 este..

bara nu a fost sparta sau chituita niciodata !!! este oem nu din fibra !!! merge pusa asa cum e acum pe masina mea , insa o vopsea noua i=ar merge sa arate ca noua ! suna-ma si stabilim detaliile = 0761 67 46 07 Mihai

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.