Jump to content

[Schimb] faruri xenon bosch originale


rzv-e46

Recommended Posts

ar fi interesant de vazut in ce stare se afla si oglinzile interioare ale lupelor...

cele din proiectorul lupei mai exact...

 

poti pune niste poze, te rog ?

 

as putea face pariu ca sunt deja arse :whistling:

Link to comment
Share on other sites

ar fi interesant de vazut in ce stare se afla si oglinzile interioare ale lupelor...

cele din proiectorul lupei mai exact...

 

poti pune niste poze, te rog ?

 

as putea face pariu ca sunt deja arse :whistling:

 

 

Pai ca sa nu ramai cu dubii , haide sa le vezi , daca esti asa sigur .... Multumesc

Link to comment
Share on other sites

Pe ce te bazezi cand spui asta? Ma batea si pe mine gandul sa fac upgrade si sunt curios ca sa stiu si eu pe viitor la ce sa ma uit.

ma bazez pe ceea ce am intalnit la 4 masini pana acum, toate NFL, cu faruri si xenon OEM...

 

la care pot sa mai adaug inca cateva masini FL, de data asta... adica pe o oarecare experienta...

Pai ca sa nu ramai cu dubii , haide sa le vezi , daca esti asa sigur .... Multumesc

nu fi impertinent, te-am rugat sa pui poze, nu sa imi faci invitatii la tine acasa... :nea:

Link to comment
Share on other sites

Nu contest faptul ca ai experienta dar sa sustii asa ceva , fara sa cunosti masina , mi se pare ipocrizie . La fel as putea sustine si eu ca masina ta a avut km resetati , deoarece am mai avut 4 masini din germania si asa fac la toate ( e un exemplu , nu stiu ce masina ai si de unde a fost cumparata ) . Cand voi avea posibilitatea voi face si pozele . Multumesc
Link to comment
Share on other sites

nu e vorba de nr. de km, nici de vechime, ci de CALITATEA executarii farurilor puse de BMW pe E46...

 

e deja celebra aceasta "calitate" a materialului proiectorului si multi de pe-aici ne-am lovit de asa ceva...

 

asa ca e in interesul unor eventuali cumparatori sa nu se ajunga in urma acestei tranzactii la sectiunea "Reclamatii"...

 

de aceea, repet:

pune poze cu lumina difuzata noaptea de farurile tale, daca nu si cu proiectoarele farurilor

ceva de genul:

http://carphotos.cardomain.com/ride_images/1/598/2641/1493820093_large.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.