Jump to content

minunatia de 325 e36


cLuBBeR bMw - FaN

Recommended Posts

Salutare tuturor fanilor bmw sunt un fan inrait al Marci BmW :X am condus multe modele dar abea acuma in cele din urma am reusit sa-mi indeplinesc visul si acesta fiind un minunat 325 e36 din 92.masina este in mintile ei si trage ca orice alt 325 pe care l-am pilotat:>

Dotari:Geamuri electrice

Clima

Computer

Oglinzi electrice &incalzite

Inchidere centralizata,alarma

 

Echipata cu jante pe 17''

mp3 player Pioneer cu tot cu boxe fatza spate aceiasi marca

V-or urma niste modificari un angel eyes si o instaltie bi xenon avand deja faruri cu lupa,niste pleoape si o statie cu subwoofer,momentan tre sa imi platesc asigurarea fiind tanar(22 ani) asigurarile sunt criminale la Londra...Voi posta poze si voi anunta modificarile aduse masini ,Ma simt mandru ca ma aflu in randul posesorilor de Bmw in cele din urma :D.Salut si respect tuturor bmw-istilor

post-9658-0-83294100-1300886230_thumb.jpg

post-9658-0-42437600-1300886608_thumb.jpg

post-9658-0-37076700-1300886623_thumb.jpg

Edited by cLuBBeR bMw - FaN
Link to comment
Share on other sites

S-o conduci sanatos si fara evenimente! Mergi cu ea in Londra sau vrei s-o aduci in tara? Stiu ca aia au acolo niste preturi la asigurari de te ia ameteala.Eu nu as schimba prea multe (exterior) la ea, arata superb exact asa cum e.Chears mate! Pune mai multe poze!
Link to comment
Share on other sites

nu isi are rostul sa o tin la londra atata timp kat pasiunea mea trebuie aratata in bucuresti:X:X:Xpretul este unul modic avand in vedere k am prins okazia...1000 de lire :) exterior nu i--as pune dekat niste geamuri negre..dar mai stau sa ma gandesc:>..Multumesc tuturor Edited by cLuBBeR bMw - FaN
Link to comment
Share on other sites

o sa-i fac aztazii sau maine :> oricum interior e tapitzerie foarte curata si e cel original..nu e piele spre fericirea mea:X

 

Parerea mea ca pielea e doar de aspect.Stii cum e vara te incingi,iarna mori de frig(daca nu ai scaune incalzite)

Link to comment
Share on other sites

Iarna scaune incalzite si vara scaune ventilate. Mie imi place cum arata pielea, fiecare cu gustul lui. Arata bine masina, sa o stapanesti sanatos. Cum e cu volan pe dreapta ?

fortaa nu e noutate pentru mine...am condus mult timp masini cu volan pe dreapta...:)in ro ma refer.:)motor puternic si n-ai probleme la depasiri pe DN...in oras nici un stres..chair placut fiind pe partea cu soferitzele :D

Link to comment
Share on other sites

Demonstreaza`mi contrariul te rog

 

n-am ce sa-ti demontrez . Eu am piele , am avut si e unul din optionalele pe care le caut la o masina . Si nici nu transpir , nici nu mor de frig . Tu poti sa sustii ce doresti .Fiecare cu strugurii lui .

Link to comment
Share on other sites

as vrea sa va intreb daca stie careva cat m-ar costa asta in romania sa ii montez cureaua de la aer conditionat deoarece nu o am...

pai cureaua cred ca e in jur de 50 RON si manopera la fel. ziceai tu ca nu i problema cu depasirile in RO, dar cum te asiguri inainte? :laugh: ai mereu copilot? mergi cu masina jumatate pe sensul opus? sunt curios :p

Link to comment
Share on other sites

exact...si asta doar in afara orasului...cand ai un tir ceva in fata..la masini mici ai destula vizibilitate:>

 

am inteles, n-am zis ca e imposibil.poate nu e confortabil, pana te obisnuiesti sa schimbi cu stanga.in fine, frumoasa masina. :drinks:

Link to comment
Share on other sites

am inteles, n-am zis ca e imposibil.poate nu e confortabil, pana te obisnuiesti sa schimbi cu stanga.in fine, frumoasa masina. :drinks:

 

sunt obisnuit pe partea dreapta...mie unul nu mi se pare nicio diferenta inafara de cea de vizibilate la depasirea pe drum national...deoarece am condus masini cu volan pe dreapta inca de la 18 ani :Dkand mi-am luat permisul...si conduceam cand pe dreapta cand pe stanga tot ce prindeam am avut un bmw un 528 de anglia care ma fascinat:Xsi nu numai...oricum pana nu incerci nu stii cum e :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.