Jump to content

E 36 Coupe


B 06 FRE

Recommended Posts

Foarte frumoasa si ingrijita! S-o stapanesti sanatos si sa te bucuri de ea!

 

La exterior niste splitere GT, bandouri si putin lasata si e cam gata.

2.8 - suna bine rau de tot.

 

Succes cu tot ce ti-ai pus in cap!

Multumesc,sper sa reusim sa cadem la un pret pentru interior,ramane in standby...

Toate cele bune

 

Felicitari!! Masina arata foarte bine.

Sa o stapanesti cu placere.

Multumesc ! Ma straduiesc sa o pastrez cat mai originala si eventual sa o mai up-gradez pe ici pe colo !

 

SuperbĂŁ! MeritĂŁ sĂŁ investeÂşti ĂŽn ea! SĂŁ aveĂži grijĂŁ de voi!

Mai am de investit,insa se pare ca merita...

Link to comment
Share on other sites

Nu-mi place E36 si in mod normal as fi chicotit la motorul de 1.6, dar ai o masina foarte misto. Serios. Arata foarte bine pentru un E36 (si sedanul amicului tau).

 

Mai multe poze (inclusiv cu interiorul) se poate?

Iti multumesc pentru sinceritate,poze o sa ii mai fac cand mai ajung sa merg cu ea,o tin la garaj,cat despre interior astept sa gasesc unul de M3 in stare perfecta si la un pret decent,apoi o sa ma " laud " cu el. Momentan am interiorul textil,culoare albastru inchis,in stare impecabila,ca nou,ma mir si eu cum s-a pastrat asa....

Toate cele bune

Link to comment
Share on other sites

Eu zic ca pretul este mai mult decat foarte bun si stii si tu asta. Acum totul depinde de tine.

O sa incerc sa te contactez, vineri sa trec sa vad interiorul,daca este impecabil asa cum spui,eu cred ca vom ajunge la un consens,mai ramane sa gasim pe cineva sa il monteze....

Link to comment
Share on other sites

Zilele acestea intentionez sa cumpar un volan de M,sper sa gasesc unul in stare impecabila si eventual la un pret corect,insa habar nu am care ar fi pretul corect !?! Ceva sugestii..... Poate gasesc mai repede decat setul de bandouri de M,pe care le caut de cateva saptamani si nu le gasesc .....
Link to comment
Share on other sites

Frumoasa pisica ai gasit :), e foarte ''curata'' si culoarea e deosebita...sa ai grija de ea pentru ca merita! :thumbsup:

Multumesc.Sincer culoarea nu m-a incantat la inceput,insa datorita faptului ca masina arata si mergea foarte bine,chiar nu m-a mai interesat.Cu timpul m-am obisnuit si chiar imi place foarte mult in momentul de fata,este intradevar mai deosebita.

Link to comment
Share on other sites

Misto piesa :thumbsup: .ai de investit mult.buza din spate sta cam nasol cu spoilerul normal,ar trebui un spoiler de M si pe spate.Spor la investit :D

Nu are rost sa dau banii pe o bara spate M,din punctul meu de vedere arata foarte bine si difuzorul tip M,atata timp cat tipsurile tobei sunt aliniate,capitol la care tu stai cam prost din pacate,in rest ce sa zic,ai o masina super ! Trebuie sa tinem cont de niste detalii care din pacate fac diferenta. Numai bine

Link to comment
Share on other sites

Foarte frumoasa si ingrijita! S-o stapanesti sanatos si sa te bucuri de ea!

 

La exterior niste splitere GT, bandouri si putin lasata si e cam gata.

2.8 - suna bine rau de tot.

 

Succes cu tot ce ti-ai pus in cap!

 

Tinand cont sugestia ta,azi am cumparat si splitere GT, pentru bara fata , sper sa am timp sa le montez si revin cu poze ! Multumesc de sugestie si de splitere..... ca doar de la tine le-am cumparat !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

foarte frumoasa, i-ai mai facut ceva?

 

Multumesc !

I-am comandat in Germania un set de bandouri originale M3,un OBC cu 18 butoane si un schimbator de M3 E36,de asemenea original,acum astept sa imi ajunga la mijlocul saptamanii si sa ne apucam de montaj.

Intentionez sa imi schimb si aerul conditionat manual cu unul digital cat mai curand.

Link to comment
Share on other sites

arata f bine!

cat mai costa un interior de M?

L-am cumparat de la userul Brandex si a costat 799 euro,insa din cate interioare am vazut,arata cel mai bine,este foarte ingrijit si fara urme de uzura. Scump dar asta este,cand iti doresti ceva si iti permiti,chiar nu mai conteaza.

 

felicitari! cu interiorul asta chiar ai dat lovitura :yes: Este cumva si cu incalzire? :shifty:

Multumesc ! Nu are incalzire,dar chiar nu este nici o problema,ma bucur ca am gasit in sfarsit.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.