Jump to content

[Vand / schimb] bmw 525i e39 M kit full


nikkon

Recommended Posts

10.800

 

 

Skimbate azi:

 

- semeringuri la diferential

- bucsa bara stabilizatoare spate, pt paket M

- senzor temperatura lichid racire

- brate inferioare fata

 

!

7. Initiatorul topicului poate da un singur UP la 7 zile de la ultima sa postare. Nu se admit UP-uri date mai repede de 7 zile de la ultima postare sau UP-uri date de catre alta persoana decat initiatorul topicului. Exceptia UP-ul la 7 zile va fi permis doar atunci cand initiatorul doreste sa scada 10% din pret. Daca se da UP inainte de cele 7 zile topicul va fi inchis 10 zile. Sunt considerate UP-uri si actualizarile de stocuri, noi produse, sau postarea de poze in intervalul celor 7 zile. Din acest motiv, topicurile trebuie sa contina cat mai multe informatii inca de la deschiderea lor.

E sãptãmâna mare, treacã meargã! :rolleyes:

 

Foarte foarte frumoasĂŁ!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

eu am luat 5 ca al tau fara navi si paket M cu 5000 euro si tu ceri 11.000. Cred ca esti din alt film.:)

 

prietene daca le punem una langa alta o sa vezi ca sunt din filme diferite.

 

azi daca nu ai bani iti poti lua si 7 la 6 mii doar ca sa zici ca mergi in septar.nu-i deajuns crede-ma.

Link to comment
Share on other sites

eu am luat 5 ca al tau fara navi si paket M cu 5000 euro si tu ceri 11.000. Cred ca esti din alt film.:)

 

Tu esti din alt film..in primul rand ai luat seria 5 ca al initiatorului topicului sau nu? Ca asa fara navi, pachet M si inca alte 2-3 maruntisuri pe care le-ai omis, eventual motorul mai mic (vad ca ai 520i la semnatura) nu prea seamana deloc cu masina aflata la vanzare in acest topic. Daca gasesti nu cu 5000, nici macar cu 6000..ci cu 7000E masina ca acest 525i eu il cumpar cand vrei tu :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Tu esti din alt film..in primul rand ai luat seria 5 ca al initiatorului topicului sau nu? Ca asa fara navi, pachet M si inca alte 2-3 maruntisuri pe care le-ai omis, eventual motorul mai mic (vad ca ai 520i la semnatura) nu prea seamana deloc cu masina aflata la vanzare in acest topic. Daca gasesti nu cu 5000, nici macar cu 6000..ci cu 7000E masina ca acest 525i eu il cumpar cand vrei tu :thumbsup:

Asa este.In schimb am vazut pozele cu masina lui,care pentru 5000 este ok.Este o masina bine ingrijita,o masina stock cu un interior foarte curat si deosebit. Cat priveste masina colegului din acest topic ,nu se pot compara, avand in vedere ca un kit M este 1600 euro, iar navigatie completa eu nu am gasit mai jos de 700 euro sh(nu vorbim de pretul pe componente noi).Plus ca motorul este net superior.

La 7000 se vinde a 2 a zi ,si eu as lua-o!

On topic: bafta la vanzare, o va cumpara un cunoscator ,dar la pretul ei(astea-s vremurile) ... din pacate!

Link to comment
Share on other sites

Asa este.In schimb am vazut pozele cu masina lui,care pentru 5000 este ok.Este o masina bine ingrijita,o masina stock cu un interior foarte curat si deosebit. Cat priveste masina colegului din acest topic ,nu se pot compara, avand in vedere ca un kit M este 1600 euro, iar navigatie completa eu nu am gasit mai jos de 700 euro sh(nu vorbim de pretul pe componente noi).Plus ca motorul este net superior.

La 7000 se vinde a 2 a zi ,si eu as lua-o!

On topic: bafta la vanzare, o va cumpara un cunoscator ,dar la pretul ei(astea-s vremurile) ... din pacate!

 

7000E ofer eu, oferta ferma si sigura. Daca si asta e masina de 280mil..nu mai zic nimic!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

eu am luat 5 ca al tau fara navi si paket M cu 5000 euro si tu ceri 11.000. Cred ca esti din alt film.:)

 

Daca tu crezi ca toate seria 5 e39 se vand la pretul ala... si dupa tine sunt lafel toate... te inseli amarnic. Masinile pot sa fie de acelasi model, ani diferiti de fabricatie, intretinute diferit... cat si dotari mai multe sau mai putine, asa ca pentru 5000E nu prea ai la ce sa te astepti... deci ar fi fost frumos sa nu te bagi in aceasta ecuatie.

 

@Wolf - Nu mai baga de seama carcotasii ce intra asa ca iti urez sa ai bafta si sa o vinzi la pretul ei real... nu de 5000E si nici de 7-8000E... cum zice lumea.

Link to comment
Share on other sites

Eu nu va inteleg pe multi: de ce va pierdeti in spiritul de turma? Daca nu imi va iesi un pret propus pentru masina e simplu: nu se mai vine.am dat deja seria 3 si daca reusesc imi iau si f10 fara sa vand e39.

Ce mi se pare stupid in toate discutiile astea e faptul ca daca unu sau altu ia o coaja spalata la 5k (no offence nu vreau sa jignesc pe nimeni) toate celelalte trebuie sa coste la fel.Gresit din punctul meu de vedere.daca va uitati la nemti mai sunt si acum e36 la peste 10k.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.