Jump to content

[Vand] Bmw x5 Pachet Sport si Pachet M


cok18ro

Recommended Posts

Nici macar nu exista pachet M, dar ma rog, fiecare zice ce ii da prin cap in anunturi. Eventual are pachetul aero la care el ii zice M.

 

Exagerat de scump oricum. Da-l dracu de X5 ca trebuie sa fie pe la 15k maxim.

Link to comment
Share on other sites

cu X5u iti bagi mortu in casa , nu dormi noaptea ca poate a doua zi no mai gasesti acolo , bagi mana adanc in buzunar pentru taxe , rca , benzina / motorina dupa caz , de casco nici nu cred ca se pune problema , oglinzi furate si alte distractii "ieftine"

 

nu vreau sa fiu offtopic , dar asta e realitatea din Rromania , si chiar unde sunt pozele ?

Edited by Acero99
Link to comment
Share on other sites

Multa inteligenta prin preajma! Sa aveti noroc fratilor. Sa fiti sanatosi.

 

Lasand gluma la o parte..reciteste-ti anuntul obiectiv si iti vei da singur seama de ce ai primit comentariile astea..Pe langa faptul ca ai omis sa pui poze, ai mai adaugat si "toate optiunile posibile". Cu siguranta stii si tu ce inseamna toate optiunile posibile la o masina ca x5..vreo 3 pagini de optiuni. Eu unul recunosc ca am fost rautacios, dar nu e nimic personal, nu te cunosc, am facut referire doar la anuntul tau si atat. Pune si tu 2-3 poze, fa-i o prezentare corespunzatoare si o sa vezi ca ironia dispare.

Link to comment
Share on other sites

X5, din 2005,174.000 km, negru, cu toate optiunile posibile la momentul productiei. Are pachetele Sport si M.

3,0 diesel

Pret 20.500 Euro

 

ABS, 4WD, geamuri electrice, oglinzi electrice, aer conditionat, tapiserie piele, jante aliaj, sistem navigatie, trapa, controlul tractiunii, inchidere centralizata, alarma, airbag, radio/CD, servo directie, imobilizator, computer bord, antifurt, xenon, scaune incalzite, senzori ploaie, ESP, proiectoare ceata, comenzi volan, incalzire auxiliara, cadru de protectie, senzori parcare, plafon panoramic, geamuri colorate, parbriz incalzit

post-4757-0-19994400-1302240917_thumb.jpg

post-4757-0-77394800-1302240928_thumb.jpg

post-4757-0-16386900-1302240938_thumb.jpg

post-4757-0-47127000-1302240946_thumb.jpg

post-4757-0-43821100-1302240957_thumb.jpg

Edited by cok18ro
Link to comment
Share on other sites

In concluzie. Ca dotari lipsa, din ce se vede doar asa din poze: oglinzile nu sunt rabatabile electric si bancheta spate nu este reglabila electric si incalzita. Si am impresia ca n-are xenon adaptiv.

 

Iar pachetul ala este pachetul aerodinamic dupa cum spuneam. Ai si pachet titan, adica grilele gri peste tot, inclusiv cele de la spalatarele de parbriz.

 

Ce ma surprinde este grila inferioara care este neagra desi trebuia sa fie gri.

Edited by WLF
Link to comment
Share on other sites

In concluzie. Ca dotari lipsa, din ce se vede doar asa din poze: oglinzile nu sunt rabatabile electric si bancheta spate nu este reglabila electric si incalzita. Si am impresia ca n-are xenon adaptiv.

 

Iar pachetul ala este pachetul aerodinamic dupa cum spuneam. Ai si pachet titan, adica grilele gri peste tot, inclusiv cele de la spalatarele de parbriz.

 

Ce ma surprinde este grila inferioara care este neagra desi trebuia sa fie gri.

 

 

Corect

Link to comment
Share on other sites

Misto masina!O stiu de pe autovit...

 

Bafta la vanzare!

 

Multumesc, weekend bun

 

X5, din 2005,174.000 km, negru, cu toate optiunile posibile la momentul productiei. Are pachetele Sport si M.

 

Pret 20.500 Euro

 

Pentru carcotasii de pe forum : BMW-ul are unele optiuni suplimentare fata de un procent important al X5-urilor din Romania.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.