Jump to content

Vand, Dezmembrez BMW E39 525d combi, cutie automata, 2004 ianuarie 70000km


Recommended Posts

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Salut. ma intereseaza si pe mine capetele de bara stanga dreapta, capetele de bara si bratele drepte fata, cele care nu sunt cu cot. Si da-mi un pret si pentru cele cu cot, just in case. Ma intereseaza si un pret pentru bara spate de touring si pentru scaune fata manuale din stofa. M-ar mai interesa cateva plastice ce tin de estetic, dar dupa ce imi dai un pret pentru ce ti-am cerut.Multumesc.

LE:ma intereseaza bieletele de directie stanga dreapta(vad ca am scris de doua ori capetele de bara).Presupun ca sunt in stare buna, aman un pic unele noi din lipsa de bani si sunt prea rau pe dreapta ca sa mai merg cu masina asa.Multumesc inca o data

Capete de bara 50lei/buc

Brate drepte sau cu cot 130lei/buc

Bara spate touring cu gauri(senzori PDC) complet cu bandouri 500 lei

Scaune fata 150euro perechea

0740613567

 

Acesta este codul de pe realoem - 17227788599

Mersi mult

Ok, am ambele furtune, maine verific in ce stare sunt si revin cu un mesaj si cu preturi, eventual si poze.

Link to comment
Share on other sites

Daca 128$ la tine inseamna 600 ron atunci Peace.

 

 

11747796634 $128.76

 

Ps: realoem.ro 375 RON asa ca lasa.....vinde-i altcuiva gogosi.

Domnule esti in dilema, electrovalva e o chestie si convertorul de presiune e alta. Una noua e 620 lei si cealalalta e 300 cum ai zis. S-a intamplat o neintelegere. Ca sa evitam e mai bine cu coduri(ca asa am clarificat si acum). Electrovalva e 240 de lei si convertorul de presiune e 120 de lei.Stima

Link to comment
Share on other sites

 

2. plasticul de sub volan de pe stalp pe ce se prinde clapeta ce deschide capota si mecanismul( fara clapeta si cablu) si odihnitorul de picior, pe culoare neagra(cele 2 piese de fapt sunt 1, daca imi amintesc bine)............... 50 lei

 

7. senzor ABS dreapta fata...................80 lei

 

as avea nevoie de acestea 2, cu mentiunea ca am nevoie de senzorul de pe stanga fata si as vrea si clapeta, fara cablu sa fiu sigur ca o fac functionala . Trimiti prin curier cu plata ramburs? daca da, iti trimit datele pe PM sau sms si sa-mi zici pretul final ptr astea.O zi buna.

Link to comment
Share on other sites

 

2. plasticul de sub volan de pe stalp pe ce se prinde clapeta ce deschide capota si mecanismul( fara clapeta si cablu) si odihnitorul de picior, pe culoare neagra(cele 2 piese de fapt sunt 1, daca imi amintesc bine)............... 50 lei

 

7. senzor ABS dreapta fata...................80 lei

 

as avea nevoie de acestea 2, cu mentiunea ca am nevoie de senzorul de pe stanga fata si as vrea si clapeta, fara cablu sa fiu sigur ca o fac functionala . Trimiti prin curier cu plata ramburs? daca da, iti trimit datele pe PM sau sms si sa-mi zici pretul final ptr astea.O zi buna.

Este senzor stanga fata---80 lei, plasticul de sub volan de pe stalp----50 lei si clapeta---50 lei Trimit prin Fan Courier cu plata ramburs. Te rog trimite-mi numele complet, nr. de telefon si adresa de livrare prin PM sau cel mai bine prin SMS la nr. de tel 0740-613.567.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

salut, jante ? pret, poze, cu gume fara gume? multumesc

Jantele sunt ca cele din poza, sunt ca noi,nelovite, cauciucurile sunt uzate si nu merita sa le mai pui. Jantele costa 1000 lei.

 

Ma intereseaza pt un 520d:

 

-Difuzorul de aer

-Scut

-Paleta de la ventilatorul AC

Din fata nu mai am nimic. Nici difuzor, nici ventilator. Scut mi-ar trebui si mie la pret bun, dar inca nu am gasit.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.