Jump to content

Dezmembrari auto BMW e46 sedan sau touring 316i,318i,320d fl si nfl


MSasha

Recommended Posts

dezmembrari exclusiv autoturisme marca bmw - actualizari periodice de stocuri de piese, urmariti ultima pagina.

piesele sunt doar in stare foarte buna, nu vand piese stricate, daca cumva apar neplaceri sunt dispus sa schimb piesa in masura in care am cu ce sau sa returnez banii.

in general preturile sunt negociabile, asa ca nu va sfiiti sa intrebati. nu folosesc yahoo mesenger deci nu intrebati de ID-uri, mai bine dati-mi beep si va sun eu ;) 0762 211 441

 

informativ cateva preturi pentru piesele din stoc :

motor (intact dar fara anexe) e46 320d 136 de cai - 1.900 de lei

motor (intact dar fara anexe) e46 318i 116 cai - 1.400 de lei

turbina 320d 136 de cai - 1.000 de lei

pompa de injectie 320d 150 de cai - 1.000 de lei

interior e46 sedan (scaune, banchete, tetiere, fete de usi) din piele neagra - 850 de lei

carkit NOKIA complet - 400 de lei

sistem PDC complet (senzori, gong, modul) - 500 de lei

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

buna ziua

ma intereseaza pentru un bmw E46 2002 (cu facelift) urmatoarele piese:

far dreapta / set faruri, cu xenon din fabrica - fara elemente de prindere rupte, sticla crapata, etc

volan (fara modul airbag) 3 spite , preferabil finisare aluminiu

grila directionare flux aer din bord (grila din bord pe unde iese aerul, sunt doua)

arcuri/mecanism prindere capota

contraaripa dreapta fata

 

Daca aveti una din piesele de mai sus va rog frumos sa imi comunicati un pret, cu livrare in bacau. (in masura in care aveti timpul necesar puteti raspunde la notariat.public@gmail.com)

va multumesc

 

o zi buna

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

interior piele sau un interior mai dragutz pentru touring la un pret mai ok gasim?

interior piele nu am pt touring, insa am unul negru, anthrazit, scaunele sunt cele clasice nu sport, masina a fost cu geamuri electrice fata si spate, e in stare f. buna, iar pretul e de 500 de lei complet (scaune, banchete, tetiere, fete de usi). 0762 211 441

Link to comment
Share on other sites

Salutare.Pe mine m-ar interesa motorul de 1.9 benzina.Poti sa imi zici ce insamna (fara anexe) kilometrii aproximativi si daca e negociabil. Stima

 

da, pretul este negociabil, tu ce anume ai avea nevoie?

lasami un nr. de tel in privat și te sun sa povestim.

salutare!

Link to comment
Share on other sites

Salut!

 

Ma intereseaza pt e46 fl 150cp toba cu catalizator si macara geam portiera sofer.

 

Daca sunt, sa-mi zici si pretul, te rog.

 

Multumesc!

salut,

am macara electrica sofer la 200 de lei si ... toba finala in stare perf. dar fara catalizator la 150 de lei

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.