Jump to content

Accident colegul Ciumidel


alex_maniacu_91

Recommended Posts

@bitz ,uni sunt si mult prea disperati, am vazut zilele trecute pe unu cu un d-ala(motoreta) de mergi cu el pe pamant sau drum prost pe la unirii , pai frate , aglomerat si cum a prins o bucata libera direct pe o roata pana la 100 cel putin..daca cadea ,sanatate !

si nu doar pt el, cine stie peste cine venea si cum

 

La unirii in fiecare noapte zici ca esti la nurburgring , numai motoare si masini care mai de care..

 

RIP...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Am aflat intamplator azi, trecand pe la garajul lui Sultan din Mihai Bravu, ca Adi a murit :(.

Nu mi-a venit sa cred pana acum cand am ajuns acasa si am cautat pe forumuri si mi s-a confirmat trista veste.

RIP Adi ! RIP Costica !

 

Cat despre lupii moralisti...nu zic ca nu trebuie trase invataminte din orice intamplare tragica de felul acesta...dar de aici si pana la tot felul de "cugetari" despre cum merg motociclistii, pe o roata sau mai multe :-P etc.

 

Sunt si motociclist si "conservar" :D...si nu pot spune despre traficul din Romania decat ca este absolut haotic...ca este plin de nesimtiti si nesimtite care vorbesc la mobil permanent cand sunt la volan si uita total sa se mai uite in oglinzi, sa se asigure...devin surzi la claxoane si esapamente :(, asta pe langa faptul ca multi si multe nu ar trebui sa circule pe drumurile publice pentru ca pur si simplu nu-i duce capul !

 

Si uite cum, din pacate, de multe ori prostia, incultura, nesimtirea si proasta crestere chiar doare :( !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.