Jump to content

Schimb jante E90 style 154


mgs

Recommended Posts

Schimb 4 jante E90 style 154(7x16", ET34, 7.6Kg) + diferenta pentru alt set de jante, OEM BMW dedicate E90, tot pe 16" (preferabil style 282/360).

Jantele sunt in stare buna, nu bat, nu vibreaza, sunt montate pe masina si se pot testa inainte.

Link to comment
Share on other sites

Schimb 4 jante E90 style 154(7x16", ET34, 7.6Kg) + diferenta pentru alt set de jante, OEM BMW dedicate E90, tot pe 16" (preferabil style 282/360).

Jantele sunt in stare buna, nu bat, nu vibreaza, sunt montate pe masina si se pot testa inainte.

Pentru cash, ce pret ai cere?

Link to comment
Share on other sites

Pentru cash, ce pret ai cere?

Situatia este urmatoarea: am cauciucuri de vara noi (au jumatate de an), cauciucuri de iarna folosite, dar in stare foarte buna (toate pe 16") si o singura pereche de jante, cea prezentata aici. Deci nu as putea sa vand jantele pana nu am deja altele.

Nu m-am gandit la vanzare, insa pretul pentru modelul acesta am vazut ca este undeva in jur de 250 de euro, dar, asa cum am spus, momentan vanzarea nu este prima optiune.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 years later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.