Jump to content

530d e60 E3


Dragos_m_Mf15

Recommended Posts

Nu merita sa pui helioglass atunci.. mai bine fara, schimbi parbrizul cu unul mov si gata..

 

Folie pe geamuri tot timpul am avut, la toate masinile, mie imi place, si protejeaza si pielea, nu se incalzeste asa tare in masina, etc.. multe avantaje.. ASteptam poze dupa ce pui folie pe geamuri, o sa o schimbe mult, o sa vezi.. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Nu merita sa pui helioglass atunci.. mai bine fara, schimbi parbrizul cu unul mov si gata..

 

Folie pe geamuri tot timpul am avut, la toate masinile, mie imi place, si protejeaza si pielea, nu se incalzeste asa tare in masina, etc.. multe avantaje.. ASteptam poze dupa ce pui folie pe geamuri, o sa o schimbe mult, o sa vezi.. :thumbsup:

Pai asta e la mine principalul motiv PIELEA

De retapitat sa gĂŁsește destul de greu piele perforata,are gĂŁurile destul de mari asta originala,ce am vazut posibil ĂŽnlocuitor,are gĂŁurile mult mai mici.

E pĂŁcat de interior,ca arata bine.

Pe parbriz nu o sa pun oricum,pe geamuri am luat Llumar AIR ceramica 50%.is tare curios cum o sa arate in combinatia mea de culori

Link to comment
Share on other sites

Nu aveam zgomot,Directia e zid acum,aveam o bãtaie in volan la franare,dar problema s-a rezolvat,am schimbat atâtea piese de habar nu am care au cauzat problema

 

Se mai simte dar extrem de putin,cred ca e de la suspensie sport+jante 19

Poate is eu maniac,userul C_o_s_m_i_n a condus-o,a zis ca is nebun

Cum am zis,se simte extrem de putin,oricine a condus-o a zis ca nu se simte,nici eu nu simt intotdeauna,cred ca pana la urma am rĂŁmas eu cuplat pe treaba asta

Oricum acum,masina merge exemplar

Edited by Dragos_m_Mf15
Link to comment
Share on other sites

Cam da

Bine anul asta oricum am mai schimbat odata caseta,am pus una de la un LCI 2009 pe sfârșit,de la un prieten de proba mai mult si am rĂŁmas cu ea,masina avea foarte putini km,intre timp omul o vândut masina,A rĂŁmas caseta mea veche pe ea si eu i-am dat ceva diferenta

Nu pot sa zic ca am schimbat-o degeaba,diferenta mare nu e,dar macar stiu ca e noua

Link to comment
Share on other sites

Foarte fain arata.

Intotdeauna mi-au placut masinile ingrijite si cu aspect "clean".

Parca ti-ai infoliat ramele de la geamuri, nu?

Cum se comporta folia?

Nu ai probleme cand o speli, nu se exfoliaza?

Edited by mase
Link to comment
Share on other sites

Foarte fain arata.

Intotdeauna mi-au placut masinile ingrijite si cu aspect "clean".

Parca ti-ai infoliat ramele de la geamuri, nu?

Cum se comporta folia?

Nu ai probleme cand o speli, nu se exfoliaza?

Multumesc de apreciere!

Le-am ĂŽnfoliat de vreo 2 ani,zici ca le-am pus ieri,nici macar 1cm nu s-a desfĂŁcut,nu stiu ce folie au pus baietii,dar e foarte ok

Link to comment
Share on other sites

Cred ca era bine daca incepeai cu niste poze de cand ai luat-o.

Era destul de socanta evolutia. :D

Incepand cu exteriorul, faruri/stopuri LCI, CCC-ul si individualul la interior, panoul de dublu climatronic LCI, volanul, etc...

Link to comment
Share on other sites

Cred ca era bine daca incepeai cu niste poze de cand ai luat-o.

Era destul de socanta evolutia. :D

Incepand cu exteriorul, faruri/stopuri LCI, CCC-ul si individualul la interior, panoul de dublu climatronic LCI, volanul, etc...

Pachet M,suspensii,jante,evacuare de euro 4 cu tipsurile drepte+ altele mai nesemnificative:))

Tre sa stau sa caut umpic poze sa le pun cu etapele modificarilor

Link to comment
Share on other sites

foarte frumoase ambele masini, nu isi arata varstele :thumbsup:

 

cat costa la alba un shadow line? ca la sibiu pe unde am intrebat in jur de 100 euro si mi se pare cam multicel...

Multumesc pentru apreciere,ĂŽncerc sa le intretin exemplar,doar cu piese originale si la timp,majoritatea pieselor schimbate preventiv

In ceea ce privește shadow-line-ul nu stiu sa iti dau un pret pana nu intreb,eu le-am facut demult,dar in nici un caz nu te ajunge 100 de euro,nici pe departe

Edited by Dragos_m_Mf15
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.