Jump to content

Achizitionare seria 3


StefanBux

Recommended Posts

Salut! As dori sa achizitionez un seria 3 cel mai probabil ultimul model, nu nou, acum ca inteleg ca trebuie sa apara generatia urmatoare. Nu am mai avut BMW dar intotdeauna mi-am dorit unul si as vrea pareri relativ la motorizare si ce optiuni sa caut. De asemenea de unde credeti ca as putea cumpara masina fara prea mult stres avand in vedere ca nu ma pricep la mecanica.

 

Vreau o masina dotata si am un buget cred eu suficient sa o cumpar si sa o intretin.

Edited by StefanBux
Link to comment
Share on other sites

Citește puțin pe aici și ĂŽncearcĂŁ:

 

http://www.bmwclub.ro/forums/topic/184192-gebrauchtwagenbmwde/page__view__findpost__p__2453415

 

Fie cĂŁ apelezi la Bavaria, firmĂŁ specializatĂŁ sau ți-o aduci singur...

 

Tu știi mai bine ce ĂŽți dorești de la mașinĂŁ. Eu zic sĂŁ te orientezi la F30 LCI, sper cĂŁ prin asta te referi totuși la ultimul model. Ăn rest, cautĂŁ un minim de dotĂŁri fĂŁrĂŁ de care nu ai vrea mașina (e doar un exemplu, de aceea zic cĂŁ tu ști mai bine) - gen TrapĂŁ, scaune electrice, cutie automatĂŁ, minim 190cp, diesel/benzinĂŁ...etc

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.