Jump to content

despre restaurari


INTERCEPTOR

Recommended Posts

nu ma mai intrista.le am vandut invara ca nu aveam bani sat rec strada:( acuma cel care le are nu mai vrea sa le vanda inapoi:P.merg cu alea de m si gata :

 

cati bani dai daca iti dau masina mea.bmw 2000tilux.in curs de restaurare.ai o singura sansa la pret.a 2a nu o vei mai primi.asa ca nu incerca preturi cu sute de euro:P

162519[/snapback]

nu vinzi separat ceva de la 2000tilux?

Link to comment
Share on other sites

pai ce sa vand separat?nu mai vand nimic .ca am apucat de am facut motorul si acum astept sa vina de la vopsit .iti dai seama ca nu mai e masina pt dezmembrat.nu era nici inainte .numai ca arata cam rau .dar acuma ori o vand toata ori nimic.

232366[/snapback]

post-5807-1178719682_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

iti trebe interiorul??sau ce ,ca nu inteleg din poza. si eu am nevoie de 4 fete de usa.ca ale tale .eu de unde fac rost de fete de usa asa ca ale tale sau negre.sau albastre

232377[/snapback]

nu,am sa-ti trimit si eu niste poze din timpul restaurarii.fetele de portiera mi le-am facut eu iar minerele sunt din lemn facute la comanda

Link to comment
Share on other sites

acum fiind prea tarziu nu am  poze de pus .dar va fi o scurta istorioara a masini.daca intereseaza pe cineva.cum a ajuns masina in stadiul actual.daca nu .imi voi povesti mie.si ma voi uita singur la poze:P

126757[/snapback]

E topicul asta de anu trecut

INTERCEPTOR daca mai ai ceva poze ,cum arata acum masina ?

cum a trecut de iarna ?

ce ai mai facut la ea

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 months later...
  • 2 months later...
  • 5 months later...
Felicitari pt.ambitia ta si eu sunt pasionat de clasice acum ma tot rog de un mos sa imi de-a un bmw 2002 turbo din 1973 cred dar e terminat nu mai are nici un geam daca mi-l da am sa fac si eu la fel ca tine,masina se afla in jerez la 500-600 m de circuitul de viteza

 

Ce numar de serie are masina?

Link to comment
Share on other sites

am doar cateva din cate mi as dori..........si cat eam pierdut ca nu am avut bani si ce masini:((( 2002 turbo.......nu o sa ma iert niciodata ca am pierdut masina aia:(( am tratat o superficial .....mi a fost frica era intr o perioada in care nu aveam bani ni de macare ...aveam 21 de ani..........abea acuma dupa ani de zile o regret..........tot asa regret si o fata care am pierdut o acum 10 ani tot pe mana mea..............
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.