Jump to content

geamuri ionizate


Spk

Recommended Posts

am gasit doar topicuri si discutii despre geamurile colorate de genul :blink: : daca sunt legale, dak iti ia sau nu talonu (garda), k sunt mai cu motz alea cu folie 3m decat alte tipuri etc etc :) ... p mine m-ar interesa ceva concret de genul unde ma duc si cu cine vbesc pt ionizare sau folie (tind mai mult catre ionizare) pt k mi se pare de durata... Dak ma puteti ajuta va MULTUMESC anticipat!!! :)
Link to comment
Share on other sites

Ori le ionizezi ori pui folie trebuie sa ai autoritatie pe ele.

Pe fata ai voie sa le ionizezi (folie) maxim 30% ,transparenta trebuie sa fie cel putin 70%.

Pe spate poti sa le faci 100%

Pe cele ionizate trebuie sa le stergi tot timpul ca se vede urat de afara orice urma pe cand la folie nu.

In locul tau as opta pt folie si eu am facut lafel si sunt ff multumit :blink:

Link to comment
Share on other sites

dar tu unde le-ai pus?la service sau unde?cat te-a costat si cum arata? imi poti trimite poza ?

212232[/snapback]

De ionizat le-am ionizat la Pitesti iar cand mi-am pus folie am fost la Deva.La foliat am dat 200e pt un e39(fata-spate-luneta) ionizatul ii mai ieftin .

Link to comment
Share on other sites

De ionizat le-am ionizat la Pitesti iar cand mi-am pus folie am fost la Deva.La foliat am dat 200e pt un e39(fata-spate-luneta) ionizatul ii mai ieftin .

212625[/snapback]

D.R.G mai ai adresa celor de la pitesti sau un nr de telefon? k vreau si eu mi s-a cam pus pata... si ink o intrebare : ai zis k ai avut si folie si ionizate, care ti s-a parut mai convenabil(calitate, pret)? merci mult

Link to comment
Share on other sites

Firma de la Pitesti se numeste SEND '92 si uite nr de tel 0744318600.Dale si tu la baietii de acolo (de la cuptor) de o ciorba si zile sa ti le ionizeze maxim pe spate :)

Adresa nu o stiu dar pot sa-ti zic un traseu:cum vi de la Valcea la intrare in Pitesti prima la dreapta pe langa PETROM si la a doua intersectie semaforizata faci stanga iar la capatul strazii este firma respectiva .

Eu sincer prefer folia dar gusturile nu se discuta

BAfta :blink: :) :)

Link to comment
Share on other sites

La send 92 in pitesti le faci cum vrei tu de % la % si iti dau ei autorizatie. Se negociaza, poti negocia foarte mult cu baietii acolo. Iti recomand folia. E mai scump, dar e mult mai buna. Ionizate se vor face oglinda, ceea ce eu nu suport, si acum vreau sa le sterg sa pun folie. Asa ca cine stie pe undeva mai ieftin, in bucuresti, folie pe toate lateralele si luneta spate, cu autorizatie, sa imi spuna si mie.

Mersi

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 3 weeks later...

@baronu25 si @FanBmw85:

NU mai folositi butonul REPLY cand vreti sa postati un raspuns la ceea ce a scris cel dinaintea voastra !

 

din asta rezulta un pomelnic luuung si fara nimic concret!!!

 

folositi butonul ADD REPLY, care va ofera posibilitatea de a posta simplu, fara sa fie nevoie de acel tree inutil...

Link to comment
Share on other sites

Pai prima data a taiat-o dupa niste matrite, am vazut ca avea pentru majoritatea modelelor si marcilor de automobile, pe urma a curatat geamurile cu o solutie a aplicat folia a scos bulele si a dat cu un aparat care semana cu un feon ceva de la Bosch din cate am observat. Ce pot sa spun de cel ce a montat folia este ca a participat la cateva concursuri organizate de catre Llumar Europa, ultimul la care a fost era in Ungaria. Daca intri pe site la Llumar o sa vezi un clip cu acel concurs...desigur ca se vorbeste in ungureste si eu nu am inteles o iota.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.