Jump to content

E90


SM07PRM

Recommended Posts

Frumoasa! Sa ai multa bafta de ea, si f multi km fara evenimente neplacute.

Daca e pasiune..... primeste si ceva jante? :) eu zic k ar fi pacat sa nu...

 

 

 

jantele le are in cutie.insa momentan sunt pieton pentru inca o vreme.va primi niste jante ,in kit M exterior ,un eleron simplu si probabil niste pleoape :twoup:

 

sa o stapensti sanatos.poze din interior?grilele cum le-ai innegrit? :)

eu am incercat cu vopsea si apoi le-am schimbat ca s-au facut ca dracu.

 

 

cu autocolant! autocolant negru mat.e putin dificil daca vrei sa le faci frumos.am un prieten care m-a ajutat.mergi la orice firma de publicitate ceri niste autocolat negru mat ,e vreo 5 lei sa zic asa.si incepi.dai jos grila(prinsa in cateva suruburi si cleme) ai nevoie de un uscator de par,si multa multa rabdare.e greu ca trebuiesc eliminate golurile de aer .nu am vrut sa le vopsesc ca m gandeam ca de la pietre si asa o sa se faca urat.asa cand am chef dau jos autocolantul si sunt ca noi..

Edited by SM07PRM
Link to comment
Share on other sites

stiu,nu are climatronic,dar in acel moment nu vedeam sensul sa dau cateva sute de euro ,consideram inutil si aceeasi parere o am si acum avand in vedere ca nu am de gand sa o vand prea curandsi o am deja de 4 ani.a fost configurat o ca si o masina pe termen lung.in schimb,cel mai important lucru cu care ma mandresc este muzica..jantele le-am lasat de vara respectiv de iarna cele originale ambele seturi.aveam o conceptie gresita cum ca e mai bine sa fie originale cele de bmw,sa nu scada performantele masinii si asa mai departe.insa deja nu mai e noua si va intra la niste operatii estetice :(

 

aa si era sa uit,in capat de toba mai are nevoie neaparat

 

Faina masina, :)

 

Offtopic: Hai PRM-ul :twoup:) Medicamente!!

 

 

 

nu stiu daca-si mai au medicamentele vreun efect asupra lui :))

post-2348-1272018044_thumb.jpg

post-2348-1272018373_thumb.jpg

post-2348-1272019067_thumb.jpg

Edited by SM07PRM
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.