Jump to content

VAND ROTI ORIGINALE PE 16"


Recommended Posts

Vand un set complet (jante + anvelope de vara) pe 16" pentru BMW E 90. Offset-ul (ET) : 34. Se potrivesc si pe alte modele (Seria 1 E88, seria 3 E 46 etc).

Atat jantele precum si anvelopele sunt impecabile, echilibrate, numai "de pus pe masina"!

Anvelopele sunt Run Flat, Continetal Premium Contact, PENTRU BMW (adica cu steluta pe ele!), dimensiunea 205/55/16. Fabricatie anvelope (DOT) : 4909.

Sunt foarte putin rulate, (se vede in poze starea/profilul anvelopelor!). Le-am schimbat de mult timp (am trecut la 18" pentru vara) si de atunci stau in beci!!

Pret set 450 euro

 

tel: 0727.999.888

 

Ultimele poze

Link to comment
Share on other sites

le lasi la 400 E cu tot cu cauciucuri ??

 

am uitat sa mentionez ...se potrivesc pe E46 facelift ??

 

Se discuta, eventual, la fata locului! Intai vezi rotile si , APOI, daca exista ceva care nu-ti convine, discutam!

Ce sa negociem daca nu ai vazut "marfa"? :twoup: Te astept!

Si, se potrivesc pe E46

Cu stima

Link to comment
Share on other sites

Vinzi jantele separat? Daca da, la ce pret?

Daca anvelopele erau 91V m-ar fi tentat cu totul ... :(

Scuze pentru intarziere! Dar jantele nu mai sunt acasa (nu mai aveam loc pe balcon), deci abia azi am ajuns sa citesc indicele de viteza:

TOATE sunt 91 V (240 km/h).

Ma poti suna maine, pe la pranz.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.