Jump to content

Cumpar sticker bmw.


Recommended Posts

Caut de 2 saptamani si tot nu am gasit caut sa cumpar 4 stickere cu bmw acest model...doar acest model daca nu aveti de vanzare macar sa imi dati o idee de unde as putea cumpara va multumesc anticipat.

ghost.jpg

Link to comment
Share on other sites

pff din pacate nu am poza dar o sa incerc sa fac eu un model asemnanator in photoshop si sa o pun aici ca cel ce a postat poza aia pe un forum nu vrea sa mio dea sa o imprimam noi
Link to comment
Share on other sites

Nu tre' sa ne suparam ca nu vrea s-o dea, se vede ca a muncit mult la ea, are mult bun gust si e foarte interesanta imaginea aia.

 

Pot indrazni sa ma inscriu si eu in lista, daca reusiti s-o duplicati? Mersi anticipat.

Link to comment
Share on other sites

Nu tre' sa ne suparam ca nu vrea s-o dea, se vede ca a muncit mult la ea, are mult bun gust si e foarte interesanta imaginea aia.

 

Pot indrazni sa ma inscriu si eu in lista, daca reusiti s-o duplicati? Mersi anticipat.

Ori cine e bine primit stai sa fac inca rost de ea sau macar sa incerc sa fac eu o replica..

Link to comment
Share on other sites

Da logic ca o vinde dar e plecat din tara si nu poate face imprimeuri si nu vrea sa o dea la alti sa o multiplice asa ca imi ramane doar sai fac o replica la stickerul sau ai gasit cumva pe net ceva asemanantor?

 

@pana fac eu rost de ala poti sam scoti alte 2 stickere le platesc bine intales daca poti sa mi le faci mari cat o palma de om sa lipesc pe luneta :)

project 19.png

Edited by Fan4BMW
Link to comment
Share on other sites

Nu, n-am gasit, am cautat cu gugal images. E si greu de gasit, ca daca dau "death and bmw" nu-mi arata de cat poze cu accidente. Dupa ce sintagma sa caut? Ceva idei? Poate ne ajuta si altii, cu mai multa inspiratie.

 

Decat legat, m-am grabit.

Dar unde-l putem lipi, pe luneta sau pe un geam lateral, langa stickerul de alarma, eventual?

Link to comment
Share on other sites

Nu, n-am gasit, am cautat cu gugal images. E si greu de gasit, ca daca dau "death and bmw" nu-mi arata de cat poze cu accidente. Dupa ce sintagma sa caut? Ceva idei? Poate ne ajuta si altii, cu mai multa inspiratie.

 

Decat legat, m-am grabit.

Dar unde-l putem lipi, pe luneta sau pe un geam lateral, langa stickerul de alarma, eventual?

de lipit putem si pe capacu de la rezervor ar arata senzatie..

Link to comment
Share on other sites

Pff ce tare. Acum am vazut topicul, imi cer scuze.

Moartea aia care tine sigla BMW. Originala.

 

Daca faceti rost, vreau si eu. O varianta cu sigla BMW si aripi de ingerasi nu ati vazut pe undeva? De cand caut...

Edited by d-rive
Link to comment
Share on other sites

Frumos ar fi sa scriem ceva sub el, ceva de genul statusului care-l are Fan4bmw, dar ma gandesc ca nu merge, cred ca e foarte greu de realizat inclusiv cu litere. poate nickul de pe forum, de exemplu. Stai! parca era un topic cu cineva care facea stickere pentru forum si clubul forumului, ma apuc de cautat.

O rezolvam noi pana la urma!

Link to comment
Share on other sites

Frumos ar fi sa scriem ceva sub el, ceva de genul statusului care-l are Fan4bmw, dar ma gandesc ca nu merge, cred ca e foarte greu de realizat inclusiv cu litere. poate nickul de pe forum, de exemplu. Stai! parca era un topic cu cineva care facea stickere pentru forum si clubul forumului, ma apuc de cautat.

O rezolvam noi pana la urma!

Ar fi super ideea care ai spuso tu numai ai rabdare sa punem mana pe sticker mai intai :)) vad ca deja se strang doritori si imi place asta am crezut ca numai eu sunt inebunit dupa stickerul acesta...

Link to comment
Share on other sites

de exemplu acum il am pe alb cu background transparent dar pot pune ori ce background vreau si ori ce culoare doar multi color adica sa fie fantoma in 10 culori nu pot

 

in maxim 15 min il pune aici pe forum sa va dati cu parerea daca e o copie fidela

Edited by Fan4BMW
Link to comment
Share on other sites

Ca sa poata fi multiplicat ca si sticker trebuie vectorizat. Photoshopul lucreaza raster si nu prea poti face nimic cu el in materie de multiplicare si ca rezultat final sa fie si sticker de lipit...

Na ca ne-ai stricat ori ce vis eu il fac in photoshop la ce te referi cand spui de lipit?

Link to comment
Share on other sites

Forma dracoveniei aleia precum si a logoului BMWla final trebuie sa fie formata din linii si puncte. Ei Photoshopul lucreaza cu obiectul in sine, cu interiorul lui nu cu liniile iar la final cand vrei sa il imprimi si dai macheta cuiva sa o printeze...ciuciu. El iti poate reproduce doar culorile pe un fond care il vrei tu si incadrat de un dreptunghi care e la marimea la care ai tu fisierul.

 

Dar se poate rezolva.

Link to comment
Share on other sites

Am reusit sa i dau forma finala sper sa gasesc pe cineva care sa il imprime , nu e orinalul e o copie bunicica zic eu ms michael pt raspunsuri

123.png

Edited by Fan4BMW
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.