Jump to content

[Vand] Mai Multe Seturi De Jante


Recommended Posts

1. m-am hotarat in final sa le dau :unsure:

BBS RC asimetrice putin concave

17" * 5 x 120

2 X 8J ET 38

2 X 9J ET 32

incredibil de usoare 31,5 kg toate 4 rotile

sunt in stare f. buna ( au mici zgarieturi ) nu bat/misca deloc la nicio viteza

Bonus o pereche de gume pirelli P7 de vara 225/45/17 91W DOT 4308 mai merg OK pana la iarna

pret 400 de euro fix / jante,capace,doua gume,eventual inele de centrare

2.Rondell 0058 cu buza lata polisata

17" 5x120

4x8J ET 35 toate

fara nicio guma,doar jantele si capacele centrale

bonus un set de valve ascunse

pret 400 de euro fix

3.Jante originale de BMW seria 3 nu stiu ce "model/style " sunt

16" ,stare absolut impecabila,neatinse de nimic,poze doar la cerere

se vand fara gume

pret fix 200 de euro

** la oricare set de jante pe care eventual doriti sa-l achizitionati,solicit AVANS 100 de lei in cont bancar reprezentand c-valoarea transportului prin curier ,in caz ca nu se ridica pachetul din indiferent ce motiv **

pe raza de 100 de km de Hunedoara ,pot sa ma deplasez ,daca este nevoie,pt. livrare personala .

Edited by dee-low
Link to comment
Share on other sites

Accepti schimburi? Am un set de jante oem style 44 cu anvelope rulate 500 km Nankang ns2.

salut,nu accept schimburi

 

nu mai lasi nimic la jantele rondell???? lasa un pm.

salut,din pacate nu pot sa las nimic la ele,le-am luat acum o saptamana pt masina mea 330d de la cineva de la Arad,am ajuns la 450 de euro cu ele fara gume ,si acum vreau sa le vand pt ca incredibil, dar SUNT PREA MICI PT MASINA MEA 330D ,altfel nu le-as vinde.Nu-mi incap etrierii in ele :wacko:

Link to comment
Share on other sites

salut,

 

pune, te rog, si cateva poze cu cele pe 16 fara cauciucuri pentru ca m-ar interesa sa le fac jante de iarna pe seria 1.

 

multumesc anticipat

Edited by 525jjj
Link to comment
Share on other sites

Daca ai motor peste 3000 ating, daca ai mai mic poti sa le pui linistit.

daca ai motor peste 2926 ,atunci etrierii fata ating pe interiorul spitelor ,daca ai motor sub 2926,totul e perfect :D

LE

Eu merg pe ele acuma,jantele sunt pe masina :popcorn: ,ca sa pot rula cu ele a trebuit sa montez pe fata doi distantieri de 3 mm la fiecare roata,sa le scot in afara 3 mm fiecare 8)

Edited by dee-low
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.