Jump to content

vand becuri auto cu led


Recommended Posts

salut,as vrea si eu ceva de genu (acelasi principiu nu conteaza forma) dar sa fie de cat mai buna calitate(ca am tot luat si dupa o saptamana sau dus naibi) si neaparat pe iluminare albastra,ele sunt de interior ! astept raspuns daca ai si la ce pret

salut, imi pare rau pe albastru nu am nimic doar alb rece , si referitor la caliaate, ofer garantie de la 90 zile pana la 2 ani in functie de bec

o zi buna

 

salut, pentru e39 ce leduri pot folosi si de care ai tu? multumesc

salut, am orice tip de bec cu led si poti folosi in habitaclu, nr inmatriculare si pozitie.

nu recomand sa folosesti becul cu led pe faza scurta sau lunga.

o zi buna

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 1 month later...

Anunt valabil! Aduc la comanda si becuri petru angel eyes

LED Angel eyes marime: 7L x 2.6diam x 7Hcm (Aprox)

Light color: alb xenon

Culoare: 7000-8000K

Voltage: 12V

Putere: 6W /bec

Special pt BMW

Plug and play

Compatibil cu: BMW 1 Series (E87); BMW 5 Series (E39, E61); BMW 6 Series (E63, E64); BMW 7 Series (E65, E66) ; BMW X5 (E53)

Garantie 12 luni

Pret 135 ron/set

post-39478-0-39785700-1351790848_thumb.jpg

post-39478-0-48610000-1351791332_thumb.jpg

Edited by alessandro89
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Am cumparat cateva becuri de la el si vreau sa subliniez ca nu ne cunoastem, tranzactia facandu-se doar prin banca si posta, iar in final, pe langa marfa de calitate, Andrei mi-a facut o foarte buna impresie...este un baiat de nota 20!

Cumparati cu toata increderea...mai rar vanzatori seriosi ca el.

Sarbatori Fericite!

Edited by Diesel Power
Link to comment
Share on other sites

Am cumparat cateva becuri de la el si vreau sa subliniez ca nu ne cunoastem, tranzactia facandu-se doar prin banca si posta, iar in final, pe langa marfa de calitate, Andrei mi-a facut o foarte buna impresie...este un baiat de nota 20!

Cumparati cu toata increderea...mai rar vanzatori seriosi ca el.

Sarbatori Fericite!

Subscriu si eu !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.